Moto Guzzi Stelvio 1200 NTX (2009)

Vlastník spike-cz
Vloženo 27.8.2016
Aktualizováno 9.4.2024

Časně podzimní Šumavou

Vloženo: 03.09.2016, Uskutečněno: 03.09.2016, Stav tachometru: 50416 km, Zhlédnuto: 9x

To jednou slovo dalo slovo a pod záminkou provedení několika motorkářů - nedomorodců po naší krásně Šumavě se uskutečnil tenhle výlet. Počasí se objednalo nádherné, jak se na začátek září sluší.
Trasu jsme začali na benzince ve Vltavici, kde se pokračovalo přes Borovou Ladu, Kvildu, Modravu a Srní na Železnou Rudu. Tady se naše cesta malinko přesunula do "západní" Evropy. Jinak je tam víc tmavo než u nás. Ale pro naše účely se dařilo mít krásný asfalt a volnou cestu. Navštívili jsme Groser Arbersee a Velký Javor, nejvyšší horu Šumavy.
Na zpáteční cestě jsme pak projeli jednu z nejkrásnějších šumavských cest - č. 27 z Rudy na Běšiny.
Z tohoto motorkářského ráje jsme už nabrali směr na Kašperské Hory, Vacov a domů od Volyně. Cesta krásná s najetými téměř 200 km.
Co mne mrzí jsou fotografie, budiž pro mne poučení, že mobily prostě nedělají dobré fotky. Ani ty dražší. Ach jo. Ale aspoň se můžeme pod záminkou k fotovýletu vydat na stejnou trasu třeba někdy příště.

Zde pro inspiraci trasa: google maps

spike-cz (138) napsal 04.09.2016 v 17:13

No baže. Dokonce jsme si i užili erotické dusno při přejezdu potoka Šukačka, což komentovala jedna "paní" takto: Šukačka je za námi, tak teď šup na Onen svět

elvis78 (143) napsal 04.09.2016 v 11:19

škoda že to tam mám daleko, mapka dobrá, vidím tam Nýrsko, tam jsem jako klučina dělal do německý holky, bylo mi asi tak 8 ? U silnice jsme sbírali plechovky od nemeskej řidičů náklaďáku a byli jsme z toho vydřený.A taky jsem se poprvé poblil z úpalu, to jak jsem tokal, nedával jsem pozor na sluníčko...

• Rozvod může být přátelský

Jo, každá pohádka má svůj začátek a taky konec. U mne to začalo touto větou:| Nákup proběhl v pondělí 22. 8. 2016 a na tachometru svítilo 49752. A pak začalo období lásky, vášně a emocí, respektu a párkrát i trochu z

Typ: Prodej
    Vloženo: 07.06.2024
    Uskutečněno: 07.06.2024
  • Přezutí (double) a motoškola JSŠ

Protože jsem se dostal k možnosti rozcvičit se na motoškole známého Josefa Šilera alias Sršně, využil jsem toho, přezul motorku na anakee wild a jal se potrénovat svůj skill. Upřímně řečeno, super nápad ve špatnou dobu t

Vloženo: 21.04.2024
    Uskutečněno: 17.04.2024
  • Nový akumulátor

Stane se, že baterka odejde. Mně odešla na letišti v Tchořovicích, ale naštěstí přes kabely dodal proud místní trhovec z burzy veteránů. Nyní tedy je v mašině tahle motobatka: MOTOBAT

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.04.2024