Aprilia ETV 1000 Caponord (2002)

Vlastník Jardas444
Vloženo 22.8.2015
Aktualizováno 30.12.2018

Vloženo: 05.08.2016, Uskutečněno: 05.08.2016, Zhlédnuto: 8x

Tak jsme včera dorazili domů.Dovolená od 23.7.-4.8. dopadla suprově a zážitků máme spousty.Ukrajina co se týká silnic je jedna velká katastrofa a už nikdy nebudu nadávat na naše silnice ale lidé i přes slabý životní styl jsou přátelští.Rumunsko je super.Silnice pěkné a je vidět,že peníze z EU jsou perfektně využívány právě na opravy a budování silnic.Také je vidět jak jsou Rumuni náležitě hrdi na to,že v EU jsou.V každé vesnici a městě jsou všude vyvěšeny podél silnice Rumunské a EU vlajky.
Počasí jsme měli celou dobu parádní (každý den kolem 30°C) a i když jsme měli s sebou stany,tak jsme je nepoužily a spali jsme pod širákem vedle motorek a jen 3x jsme spali v chatce.
Navštívili jsme tak nějak známá místa jako na Ukrajině Kemp u Lva kde jsou absolutně suproví majitelé a také Četnickou stanici v Koločavě.V Rumunsku veselý hřbitov v Sapantě,nádhernou soutěsku Poienii,Transfsgaraš,Transalpinu ale hlavně se kochali krásnou přírodou.Nikde není problém se spaním v přírodě,rozdělání ohně a hlavně v Rumunsku je to normální.Tam Rumuni kempují všude tam,kde je nějaký potůček,třeba i v lese a nikdy se nám nestalo,že by něco chtěli a otravovali.
Rumunsko všem doporučuji,je to opravdu krásná dovolená s krásnou přírodou.
Tachometr se mi zastavil na ujetých 4002 km.Teď sem dám pár fotek.Musíme to dát vše dohromady vč.videí.

Jardas444 (10) napsal 12.08.2016 v 09:16

Přesně jak to píšeš,tak to je.Lidi tam jsou opravdu super.A Fagaraš si určitě jednou dáš.Také jí řadím k nej ale Španělsko asi výš.

Hery22 (20) napsal 12.08.2016 v 05:23

Z fotek dost míst poznavam, v Rumunsku jsem byl předloni(Fagaraš mi bohužel chybí, sníh) a byla to zatím něj motodovolena a zakarpatskou Ukrajinu jsem si projel letos, cesty opravdu... ale lidi super, byl jsem tam sám a kde jsem zastavil, tak vždy někdo přišel a vykládal si se mnou, dokonce mi jedna paní chtěla dohodit dceru

Tuareg-Tengai (1) napsal 11.08.2016 v 15:54

Jardasi jak už jednou někdo řekl: Přišel jsem vyděl jsem a nezapomenu

Simon4ever (1) napsal 09.08.2016 v 19:07

Ahoj Jardo, jen mlčím a hltám kazdou fotku. Krajina nádherná a uplně citím ten vzdoušek. Doufám že se k Vám jednou budu moci přidat :)))

Jardas444 (10) napsal 08.08.2016 v 17:54

Díky,držím palce ať vám to vyjde,stojí to za to.

Tomage (0) napsal 08.08.2016 v 17:39

Paráda Jardo! Chceme tam vyrazit příští rok, tak doufám, že to vyjde...

danny3716 (1) napsal 07.08.2016 v 21:31

úžasný fotky a pěkný popis cesty , skvělá dovča na dvou kolech

-Jandys- (16) napsal 06.08.2016 v 21:36

Dočkám,snad ano,až příjde ten správný čas a nebude tolik starostí doma a kolem A třeba ještě na mém oblíbeném BIGoušovi

Jardas444 (10) napsal 06.08.2016 v 21:31

Díky Igore,ono k tomu není moc co psát jak říkáš a hlavně když to znáš z vyprávění.Moc ti ale přeji aby ses tam taky podíval protože to fakt stojí za to.

-Jandys- (16) napsal 06.08.2016 v 21:23

Taky se nechci opakovat,tak jen pisnu: "Jardasi pěkná dovča" vím je to ode mne dost stručné ale co tu budu plácat Pár kamarádů už tam bylo,někteří letos jako ty a vím i o dalších co se tam chystají.Viděl jsem i slyšel dost a na to "SVÉ" poprvé až se tam doufám jednou podívám se moc těším Hlavně že motorky a vy všichni jste se v pohodě a újmy vrátili zas domů

Wildaja (44) napsal 05.08.2016 v 22:06

Jsem ráda s tebou ... sice na dálku, ale po x-přečtených cestopisech aspoň vím, o čem mluvíš nebo spíš chceš psát. Mě to neláká, mám své důvody, ale i tyhle bariéry jednou padnou ... tak proč nevědět víc . Ale dost o mě .
Těšil ses, plánoval a ono se to nakonec podařilo, vyšlo Vám i počasí a o zážitcích určitě není nouze ... jj... doufám, že se v září potkáme a pěkně si to poslechneme naživo a po alpských vršcích klidně i s pikantnostmi pěkně dopodrobna . Tak hodně štěstí i při dalších výletech Jardo .

Jardas444 (10) napsal 05.08.2016 v 21:54

Ano Ájo,vyprávět se to může ale kdo to nezažil,tak nepochopí.Přesně tak jako když jsem popisoval vnitrozemí Španělska,kdo tam nebyl,tak taky nepochopí.Jsem moc rád,že jsem to absolvoval a šťastný,že jsem to viděl.

Wildaja (44) napsal 05.08.2016 v 21:34

Jardo paráda . Stejně to krásný, co tě nejvíc uchvátilo ... nikdy, nikomu, nedokážeš vysvětlit, popsat ani ukázal natolik , aby byli schopni to vidět tak úžasně jako Ty/Vy. Rumunsko ... ta "země" kdy se vracíš v čase a zároveň hltáš nové chutě, jako bys už nikdy neměl poznat nic jiného, podobného ... to vše má svůj čas. Tam prostě nemůže jet každý .
Jsem ráda, že jste to dali dohromady, že to stálo za to a užili jste si to . Těším se na víc fotek, ale jak se znám, mám radši vyprávění .

Jardas444 (10) napsal 05.08.2016 v 21:05

PanIvo : Přesně tak,vyprávět se to dá ale zažít si to musí každý sám.

Jardas444 (10) napsal 05.08.2016 v 21:02

Jo kluci,byla to paráda a každému to doporučuji.U nás je krásně ale tohle se musí zažít.

PanIvo (11) napsal 05.08.2016 v 21:02

Paráda. Pěkné fotky, některé jsou povědomé. Jsem rád, že se líbilo. Zažít si to musí každý sám, těžko se ta radost slovně přenáší.

Jardas444 (10) napsal 05.08.2016 v 21:00

Balkán nebo Švýcarský a Francouzský Alpy.Zatím je dost času

istonbike (2) napsal 05.08.2016 v 20:56

Jardo VELKÁ PARÁDA třeba se jednou taky odhodlám

owenovic (12) napsal 05.08.2016 v 20:55

Tak přece se to podařilo.Moc krásná dovolena. A jak jeli motorky? Určitě to byla jedná velká lahoda jak pro duši, tak i pro tebe. Už se těším na videjko s dalšími fotky.

Mann (1532) napsal 05.08.2016 v 20:51

No a rýsuje e nějaký favorit?

Jardas444 (10) napsal 05.08.2016 v 20:37

Máš pravdu Slávo,jsou to zážitky na celý život.Loni nám to nevyšlo ale letos už jo a jsem moc rád.Už teď přemýšlím kam příště.

Mann (1532) napsal 05.08.2016 v 20:20

Škoda, že se sem nevejde více fotek. V tomto je FaCeBůk vstřícnější, Neznám nikoho kdo by po osobní návštěvě Rumunska nesdílel nadšení, obzvláště absolvuje-li cestu na jednostopém vozítku Holt krásné zážitky na celý život Jen si myslím , že |Rumuny ta "evropská hrdost" rychle přejde ... až zjistí jak to celé vlastně funguje Transylvánské Alpy a Zakarpatskou Rus si můžeš teda vítězně "odfajvkovat" a začít vyhledávat další zajímavé destinace

Jardas444 (10) napsal 05.08.2016 v 19:30

Díky.Videa budou a odkaz na všechny fotky taky ale až to od všech dám dohromady.Cestopis psát nebudu protože těch je o této trase a místech dost,tak se nechci opakovat.

babula (0) napsal 05.08.2016 v 19:19

Jardo , super . Už se těším na videa a snad i na cestopis ?

karlos-transalp (4) napsal 05.08.2016 v 15:53

JirkaMetal (1) napsal 05.08.2016 v 15:18

PARÁDA moooc pěkný.

• Prvních letošních 256 km.

Tak mě Honza dokopal k tomu,abych už konečně vytáhl Karkulku a jeli se projet.Super projížďka a najeto prvních letošních 256 km.

Vloženo: 11.04.2020
    Uskutečněno: 11.04.2020
  • Rekapitulace po 4.5 letech spolu.

Po 4.5 letech společného soužití na našich a evropských silnicích máme spolu najeto 61000 km.Musím říci,že mě tahle motorka ještě neomrzela.Je prostě suprová. Přes zimu jí opět připravuji na novou sezónu a už se těším

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.03.2020
    Uskutečněno: 04.03.2020
  • Balkán 2019

Po roce opět na Balkán ale už o něco kratší bez Bulharska,Řecka a Albánie.Balkán prostě nezklame,je tam nádherně.

Typ: Dovolená
    Vloženo: 01.12.2019