Honda CB 600F Hornet (2006)

Vlastník Dooger
Vloženo 30.5.2016
Aktualizováno 10.4.2017

Vloženo: 11.07.2016, Uskutečněno: 25.06.2016, Zhlédnuto: 9x

Poslední víkend v červnu jsem jako správný syn zavítal do své rodné Orlové strávit pár chvilek s svými rodiči V pátek jsme skočili na pivko, ale to sem asi nepatří
V sobotu jsem se rozhodl splnit si svůj menší sen a to projet se svým otcem na motorce. Cíl cesty padl na destinaci Ostravice, kde jsme se chtěli pokochat krásným výhledem od rozcestníku Pod Smrčkem. Vyrazili jsme přes Petřvald, Frýdek-Místek až do zmíněné Ostravice Přiznám se, že vyjet až po rozcestník bylo trošku nepříjemnější na Hornetu než kdysi na SLR 650 Při příjezdu jsme zjistili, že se tam něco staví, takže výhled byl zatarasen bílou plachtou, no nic, bouchli jsme nealko pivo a hurá zpátky domů na oběd. Doma na nás čekala kuřecí stehna s bramborem. Pocit alá mamánek a tatánek level 999
Najeli jsme něco kolem 110 kilometrů.

• Posezení s rodinou v Lipnici nad Sázavou

Rok se s rokem sešel a bylo na čase vyrazit na pravidelné rodinné setkání tentokráte do Lipnice nad Sázavou. Vyrazili jsme už v pátek dopoledne a přespali v moc krásném penzionu Na Lipce ve Šmolově. Ten den jsme už nic

Typ: Dovolená
    Vloženo: 29.07.2016
    Uskutečněno: 23.07.2016
  • Archeo park Pavlov

Volný pátek a tak jsme se rozhodli, že navštívíme docela krátkou dobu otevřený nový Archeopark v Pavlově. První dojem při příjezdu na místo je, že bych v Pavlově bydlet nechtěl, je celý do kopce/z kopce :-D :-D Ne, dě

Vloženo: 17.07.2016
    Uskutečněno: 15.07.2016
  • Výlet kolem hotelu aneb cesta po pramenech (Luhačovice

Když už jsme si našli tak krásné ubytování jako Hotel VILA VIOLA, určitě budou stát za prozkoumání i turistické trasy v blízkosti. Našim cílem bylo navštívit, co nejvíce pramenů (to se nám i podařilo, ale o tom pak dále)

Typ: Dovolená
    Vloženo: 16.07.2016