Aprilia ETV 1000 Caponord (2002)

Vlastník Jardas444
Vloženo 22.8.2015
Aktualizováno 30.12.2018

Vedro bylo hrozné ale...

Vloženo: 26.06.2016, Uskutečněno: 26.06.2016, Zhlédnuto: 1x

I přes výhrůžky meteorologů,že budou velká vedra jsem v pátek ráno vyrazil vstříc místům která jsem chtěl už dříve navštívit.Cestou jsem viděl v dáli vyhlídku,tak jsem k ní zajel.Byla to vyhlídka v Pavlíkově (moc hezká).Slunce stále víc a víc zatápělo a když jsem dorazil k hradu Krakovec byl jsem zpocený jako myš. Zde se natáčel krásný film "Ať žijí duchové" a také záběr s Mrakomorem z pohádky "Princ a večernice".Je to opravdu krásná zřícenina,doporučuji navštívit.Z Krakovce jsem už jel jen v triku a při 35°C už ani to nepomáhalo .Další zastávka byla u vodního hradu Švihov ale Krakovec mě zaujal víc.Zajímavá byla ta havěť co plavala ve vodním příkopu.Dále jsem se chtěl zastavit na náměstí v Domažlicích kde jsem léta nebyl a hlavně jsem se už nemohl dočkat až tam dorazím protože jsem měl už ruce spálený od slunka a musel jsem si koupit opalovací krém a pantenol .Dále jsem už jel jen kousek za Kdyni do kempu Hájovna kde jsem si vzal chatku.Ruce pálily jako kráva,krém ani pantenol nepomáhaly a v sobotu to bylo to samé a já zjistil,že jet dál prostě nepůjde,tak jsem celou sobotu proflákal v kempu s tím,že vyjedu až v neděli ráno což se taky stalo.Ruce sice ještě pálily ale už jsem se mohl nasoukat do bundy.Cestou jsem narážel na dopady noční průtrži mračen a hlavně v lesních úsecích byly na silnici pořádné naplaveniny.Jednu chvíli mi připadalo,že jedu místo po silnici v korytu potoka .Cestou jsem se zastavil u kámošů Miloše a Míry a dali spolu pár kiláků.
Sice jsem sobotu proflákal ale i tak slušný nájezd 668 km.

Jardas444 (10) napsal 14.07.2016 v 17:31

Díky Ájo,tenhle víkend mimo spálených rukou se mi moc líbil a byl opravdu povedený

Wildaja (44) napsal 14.07.2016 v 17:27

Krásně naplánovaný výlet, nebo spíš víkend .
A jak tak čtu ... matka Příroda se vypravila s tebou a pěkně ti to okořenila .
Hold si s námi to počasí pěkně hraje a musíme být připraveni na vše .
Fotky máš moc pěkné a hlavně další nové zážitky i km na svojí Karkulce ... .

danny3716 (1) napsal 28.06.2016 v 09:07

Parádní výlet , Ty si to suprově užíváš , gratuluji a tiše závidím

owenovic (12) napsal 27.06.2016 v 22:18

Na fotkách máš i vodu , ses měl ochladit . Pěkný výlet za pěknými památky. Jen pro příště pozor na ty ruky Jardo.

janekbiker (1) napsal 26.06.2016 v 23:28

Moc pěkné. Díky za typ na výlet!

JirkaMetal (1) napsal 26.06.2016 v 22:15

Pěkné moc pěkné.

tatíkPé (9) napsal 26.06.2016 v 21:18

Pěkné fotky .

• Prvních letošních 256 km.

Tak mě Honza dokopal k tomu,abych už konečně vytáhl Karkulku a jeli se projet.Super projížďka a najeto prvních letošních 256 km.

Vloženo: 11.04.2020
    Uskutečněno: 11.04.2020
  • Rekapitulace po 4.5 letech spolu.

Po 4.5 letech společného soužití na našich a evropských silnicích máme spolu najeto 61000 km.Musím říci,že mě tahle motorka ještě neomrzela.Je prostě suprová. Přes zimu jí opět připravuji na novou sezónu a už se těším

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.03.2020
    Uskutečněno: 04.03.2020
  • Balkán 2019

Po roce opět na Balkán ale už o něco kratší bez Bulharska,Řecka a Albánie.Balkán prostě nezklame,je tam nádherně.

Typ: Dovolená
    Vloženo: 01.12.2019