Honda CB 600F Hornet (2006)

Vlastník Dooger
Vloženo 30.5.2016
Aktualizováno 10.4.2017

Vloženo: 11.06.2016, Uskutečněno: 10.06.2016, Stav tachometru: 9950 km, Zhlédnuto: 11x

Po volném dni, kdy jsme byli potrápit těla v posilovně a dokoupit vybavení do bytu v IKEA, bylo potřeba vyčistit hlavu. Měli jsme i trochu hlad tak jsme si řekli, že vyrazíme okouknout propast Macochu a po cestě zpět navštívit nějakou restauraci. Každý plán samozřejmě končí začátkem výletu
Dorazili jsme na Macochu, pokochali se krásami a zjistili, že horní areál prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Jelikož se nerad vracím stejnou cestou tak jsme to vzali dále na Ostov a pak Sloup. Před vesnicí Sloup jsme narazili na opuštěnu Vápenku (Vápenka Malá Dohoda, lom Malá Dohoda), tu jsme samozřejmě museli prozkoumat. Pokračovali jsme dále na Sloup, kde se už ztratil ukazatel Brno tak hurá na Černou horu a hned jak se dostaneme na hlavní tah na Brno-směr domov. Výlet jsme zakončili večeří v hospůdce Smaltovna, kousek od baráku. Provoz na cestách byl více než klidný
Za výlet jsme najezdili asi 90 kilometrů. Doporučuji.

Dooger (0) napsal 11.06.2016 v 22:29

Vápenka Malá Dohoda, kousek od Sloupu

elvis78 (143) napsal 11.06.2016 v 18:55

pěkný , keré místo že to je?

silvinka (0) napsal 11.06.2016 v 12:16

krásný fotky

• Posezení s rodinou v Lipnici nad Sázavou

Rok se s rokem sešel a bylo na čase vyrazit na pravidelné rodinné setkání tentokráte do Lipnice nad Sázavou. Vyrazili jsme už v pátek dopoledne a přespali v moc krásném penzionu Na Lipce ve Šmolově. Ten den jsme už nic

Typ: Dovolená
    Vloženo: 29.07.2016
    Uskutečněno: 23.07.2016
  • Archeo park Pavlov

Volný pátek a tak jsme se rozhodli, že navštívíme docela krátkou dobu otevřený nový Archeopark v Pavlově. První dojem při příjezdu na místo je, že bych v Pavlově bydlet nechtěl, je celý do kopce/z kopce :-D :-D Ne, dě

Vloženo: 17.07.2016
    Uskutečněno: 15.07.2016
  • Výlet kolem hotelu aneb cesta po pramenech (Luhačovice

Když už jsme si našli tak krásné ubytování jako Hotel VILA VIOLA, určitě budou stát za prozkoumání i turistické trasy v blízkosti. Našim cílem bylo navštívit, co nejvíce pramenů (to se nám i podařilo, ale o tom pak dále)

Typ: Dovolená
    Vloženo: 16.07.2016