Suzuki GSX-R 600 (2007)

Vlastník mike.46
Vloženo 17.10.2014
Aktualizováno 8.8.2016

Slovakiaring 7.-8.5.2016 s Wildmotors

Vloženo: 22.05.2016, Uskutečněno: 08.05.2016, Stav tachometru: 22250 km, Zhlédnuto: 6x

První akce této sezony připadla na Slovakiaring s agenturou Wildmotors. Víkendový termín, tak jsme to pojali rodinně a vyrazili v pátek směr Dunajská Streda, kde jsme měli dohodnuté ubytování v krásných nových apartmánech Relax, můžu vřele doporučit. Místo plánovaného odjezdu ve 13hod sedáme do auta v 16:30 a vyrážíme směr Halámky, Wien, Bratislava, Dun. Streda. Cesta v pohodě, ale kvůli pozdnímu startu jedeme rovnou na apartmán, motorku vyložím rovnou ráno, až pojedu na okruh.
Po příjezdu na okruh mířím do Kopytího boxu č. 5, kde budu trávit tuto akci za příjemné společnosti pohodových závodníků. Sundat motorku, dojit na prezenci a už je čas připravovat se na první dvacku po dlouhé zimní pauze.
Motorka doznala po zimě pár vylepšení, z nichž nejvýraznější je elektronika Bazzaz s TC a quickshifterem. Musím říct, že rychlořazení je super vychytávka, která pozvedne jízdu na okruhu min. o level výš. Fakt super. Doporučuji
První den probíhá v poklidu a už se nemůžu dočkat prvního startu v závodu Endurance. Strategie jasná, 4 jezdci, střídání podle toho, jak to kdo vydrží, hlásit se kolo dopředu. Hned první střídání hlásí jezdec až na protilehlé rovince, takže Veverčák se musí trochu snažit aby co nejrychleji vyjel. Já přicházím na řadu jako 4. Odkroužím si nějakých 35 min a jedu střídat. Měl jsem strach, jak dlouho tam vlastně vydržím, ale oproti sprintu si člověk může rozložit lépe síly a tolik netlačit na pilu. Nakonec jsem se dostal na trať ještě na posledních 25min, protože kolega Dáda se ukázal jako velkej vytrvalec a střídal asi po 9ti minutách poslední kola jsem kroužil plný nervozity s cílem hlavně dojet, což se povedlo
Černou kaňkou na skvělém závodě bylo zranění kolegy z boxu-Rutana.
Neděle začala dvojitou důtkou s napomenutím za blbé stojany a brzdu
Ježdění pak opět super a povedlo se mi dostat čas na 2:38. Závod open byl dobrý, trochu jsem se s pár lidma potahal, ale cíl-dosažení alespoň 37 se nepovedl.
Po závodě už jsem naložil, vyzvedl rodinku v termálních kůpelích a frčeli jsme domu.
Děkuji skvělému osazenstvu boxu č. 5, hlavně Veverčákovi a Aceovi za super společnost a skvělé přijetí. Rád si to s vámi zopakuji.
Mike

carlos38 (7) napsal 26.05.2016 v 11:42

Tak to je nepříjemný, na začátku sezony. :( No, přeji hlavně brzké uzdravení.

mike.46 (604) napsal 23.05.2016 v 14:36

Ale, je s nima horší manipulace, když nemáš sílu jako bejk (jako já ).
S ježděním je na min. 2 měsíce utrum, jsem po operaci slepáku...

carlos38 (7) napsal 23.05.2016 v 14:29

Hezký čtení, Miku! Držím palce, ať se daří i dál.
Jen ze zvědavosti: co bylo špatně na stojanech?

• Nové stojany

Sice se to úplně netyká samotné motorky, ale pro lepší manipulaci jsem pořídil krásné nové stojany od Waltermoto :-DD

Vloženo: 26.05.2016
    Uskutečněno: 26.05.2016
  • Příprava na sezonu

Trochu opožděně sem popíšu pár změn, které jsem Suze před sezonou dopřál. Klasikou byla výměna oleje, filtru, brzdovky atd. Také jsem motorku vylepšil o následující díly: KN vzduchový filtr Závodní řidítka Rychlop

Vloženo: 22.05.2016
    Uskutečněno: 10.04.2016
    Tachometr: 22000km
  • Most s Fialou 4.6.2015

Další okruhové radovánky jsem naplánoval na 4.6.2015 do Mostu. V Mostu jsem byl jednou na motoškole ještě s Mototravelem (pršelo) a pak v roce 2013, krátce před prodejem tehdejší gsxr. Tehdy jsem se tam motal s časem oko

Vloženo: 06.06.2015
    Uskutečněno: 04.06.2015