Suzuki GSX-R 600 (2007)

Vlastník mike.46
Vloženo 17.10.2014
Aktualizováno 8.8.2016

Vloženo: 06.06.2015, Uskutečněno: 04.06.2015, Stav tachometru: 21950 km, Zhlédnuto: 3x

Další okruhové radovánky jsem naplánoval na 4.6.2015 do Mostu. V Mostu jsem byl jednou na motoškole ještě s Mototravelem (pršelo) a pak v roce 2013, krátce před prodejem tehdejší gsxr. Tehdy jsem se tam motal s časem okolo 2:02:500. Cíl byl tedy jasný, dostat se pod 2:00.
Bohužel jsem byl zařazen do nejpomalejší skupiny, což značně ovlivnilo v podstatě všechny rozjížďky. Opravdu rychlé kolo se mi podařilo zajet až v závěru závodu, který jeli téměř všichni s rychlejším časem než já. Ale postupně.
Prvním a největší problémem bylo to, že nahřiváky nenahřivaly...sice svítilo zelené světýlko, ale červené, které znamená nahřívání nesvítilo a nahříváky byly studené. Zjišťování příčiny mne nikam neposunulo a ani v Tyrexu netušili, proč oba dva nefungují. Ani vyzkoušení jiné zásuvky vůbec nepomohlo. Nicméně problém je opravdu asi v mosteckých zásuvkách, protože doma vše opět fungovało...máte s tím někdo zkušenost?
Samotné ježdění bylo celkem ok, ale nedařilo se mi zajet žádné slušné kolo, ve kterém bych nemusel někoho předjíždět, což se projevovało v dosažených časech. Do tempa jsem se dostal v podstatě až v páté dvacce, ale na druhou stranu jsem potrénoval předjíždění
Závod jsem odstartoval z předposledního místa s každým kolem jsem získával lepší pocit a cítil, že to jde a hlavně jsem si to mooc užíval vč. celkem zajímavých soubojů i s litrama.
Poslední kolo závodu se mi jelo nádherně a naháněl jsem nějakého strejdu na ZX10r. I díky němu jsem se dostal na konečných 1:59:5 a odjížděl domu opravdu spokojen.
Doufám, že příště navážu na to, jak jsem tu skončil a podaří se mi přiblížit někam k 1:55-1:56.

mike.46 (604) napsal 06.06.2015 v 19:07

Díky, no rád bych se k Tobě přiblížil

burak (11) napsal 06.06.2015 v 19:01

Pěkný čas néé že mě doženeš

• Nové stojany

Sice se to úplně netyká samotné motorky, ale pro lepší manipulaci jsem pořídil krásné nové stojany od Waltermoto :-DD

Vloženo: 26.05.2016
    Uskutečněno: 26.05.2016
  • Slovakiaring 7.-8.5.2016 s Wildmotors

První akce této sezony připadla na Slovakiaring s agenturou Wildmotors. Víkendový termín, tak jsme to pojali rodinně a vyrazili v pátek směr Dunajská Streda, kde jsme měli dohodnuté ubytování v krásných nových apartmánec

Vloženo: 22.05.2016
    Uskutečněno: 08.05.2016
  • Příprava na sezonu

Trochu opožděně sem popíšu pár změn, které jsem Suze před sezonou dopřál. Klasikou byla výměna oleje, filtru, brzdovky atd. Také jsem motorku vylepšil o následující díly: KN vzduchový filtr Závodní řidítka Rychlop

Vloženo: 22.05.2016
    Uskutečněno: 10.04.2016