Kawasaki ZX-9R Ninja (1998)

Vlastník luuky
Vloženo 22.8.2015
Aktualizováno 4.4.2020

První problém

Vloženo: 15.09.2015, Uskutečněno: 15.09.2015, Stav tachometru: 62 km, Zhlédnuto: 11x

Jak začít no asi jak mi huba narostla
Byl jsem se projet se známým cca 50-70 km. Celou cestu super a asi 5 km před garáží se začaly ozývat divné zvuky od řetězu, tak jsem zpomalil a začal poslouchat co se děje, bylo to jako kdyby mi přeskakoval řetěz, ale motorka táhla normálně žádná změna v jízdě.Moto jsem dal do garáže a začal jsem zkoumat co to může být .Nejdřív jsem vyčistil a namazal řetěz a v tu chvíli byl klid,ale jen na chvilku asi po 5 km to začalo znova,tak jsem se vrátil a rozdělal kryt,že se podívám ještě na to co se děje u kolečka a tam brutální nános kamenů a prachu a prostě všeho co po cestě nasbíráte,takže znova všechno vyčistit a namazat a už je klid.
No v životě by mě nenapadlo,že se to tam zasere. Jinak mám motorku asi měsíc a koukám,že předchozí majitel prostě jen jezdil.

luuky (0) napsal 18.09.2015 v 01:13

jj mel to predemnou kluk 20 let takze nic jen jezdil a jeste kevsemu se mu zdal volnej retez tak ho napnul no co vam budu povidat kdyz jsem to kupoval tak jsem koukal ted uz jen cekam jeste se parkrat projedu a budu to cely rozebirat a vse delat komplet do pucu :)

Pedl (188) napsal 16.09.2015 v 11:30

Jo pod krytem je taky potřeba čistit

Heny22 (5) napsal 15.09.2015 v 23:12

To tak většinou s předchozíma majitelema bývá