Honda NT 700V Deauville (2010)

Vlastník Luca_69
Vloženo 24.8.2014
Aktualizováno 8.10.2018

Vloženo: 08.09.2015, Uskutečněno: 08.09.2015, Stav tachometru: 43658 km, Zhlédnuto: 7x

Tak máme před sebou poslední měsíce krásné sezony, které nám snad přinesoujestě pár krásných výletů.
Zatím najeto 13 tis km.
Za krásného počasí ve čtrnácti dnech projeto celé Skotsko až do severského města Ullapool.
Rakousko jako vždy pres GG kde se na tachometru ukázalo krásných kulatých 40.000 km přes Krimmelské vodopády které v panujících vedrech působili jako božský zázrak, a také Dachstein a výjezd lanovkou až nahoru, a v sandálech procházka po ledovci a návštěva ledové jeskyně. A jako bonus bylo krásné koupání v jezeru Attersee.
A hromada výletů v čechách.
Letos nám se ženou Deauvillka ukázala že je to skvělý cesták a že není problém na ní procestovat za den i 900 km (i když už to bylo na hraně) .

krizik1 (63) napsal 08.09.2015 v 18:46

Ježiš řediteli, to jsou Krimmelské vodopády Kreml je v Moskvě.

• Příprava na tour po Skotsku, konec konektorování.

Ráno po čárách. ráno kdy by měli všechny čarodějnice ovzduším poletovat v podobě popela, kolem sedmé ráno, musel nějaký popel z extra jízlivé čarodějnice posednout naší psí slečnu, která je jinak „skoro“ vzor roztomilo

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.05.2015
    Uskutečněno: 04.05.2015
  • Příprava na tour de Skotsko pokračování

A je to tady. O víkendu si spokojeně jedeme na sraz do Lipovce s tím, že mám velké kufry, a tím pádem jsou starosti typu „kam s tím“ zažehnány. A další víkend mám strach, že na „Tour to Scotish“ vůbec neodjedeme. Jednou

Typ: Oprava
    Vloženo: 01.05.2015
    Uskutečněno: 01.05.2015
  • Příprava na tour po Skotsku

Tak voděodolnou navigaci bychom měli, vyhřívané gripy taky, a brašny do integrovaných kufrů se mi upravují… jen by to chtělo ty velká víka na integrované kufry, abychom si sebou mohli vzít víc jídla a nějaké ty oblečky p

Typ: Údržba
    Vloženo: 29.04.2015