Honda NT 700V Deauville (2010)

Vlastník Luca_69
Vloženo 24.8.2014
Aktualizováno 8.10.2018

Vloženo: 29.04.2015, Uskutečněno: 29.04.2015, Zhlédnuto: 9x

Tak voděodolnou navigaci bychom měli, vyhřívané gripy taky, a brašny do integrovaných kufrů se mi upravují… jen by to chtělo ty velká víka na integrované kufry, abychom si sebou mohli vzít víc jídla a nějaké ty oblečky pro ženu. Které se budou hodit, když na Skotské vysočině přijde nějaký ten deštík.

No fajn nápad řekl by jeden, ale po okouknutí ceny nových, prošmejdění inzertních serverů, jsem takhle jeden večer ženě oznámil, že se bude muset uskrovnit a že já začínám jídlo redukovat do "vaničky"... aby jsem vydržel v té ostrovní zemi o hladu. Padla sice námitka o tom, že se s pupkem nevejdu k nádrži, ale co za dva plastové výlisky přece nedám 12 tisíc. To se raději přežeru.
A cca měsíc a pul před plánovaným odjezdem do Skotska si tak večer u vyuzené domácí vysočiny a domácího sýra, brouzdám po Fejsbůku a u „Deauville owners“ koukám, že nějaký obyvatel spojeného království nabízí velká víka, tak mu zkouším napsat a on se brání… nechce se mu balit balík a řešit dopravu. Nu což za týden na to koukám na Ebay že někdo dal na prodej velká víka za 100 liber. Píšu tomu Angličanovi na fejsu že jestli mi ty svoje velký víka přece jen neprodá, a odpověď byla, že je dal na ebay a že jestli je vyhraju tak budou moje. Checht se přepočítal holeček. Okamžitě jsem přihodil na 105 liber a čekám. Celé tři dny jsem hlídal, jestli někdo nepřihodí a bál se že někdo hodí víc jak 150 liber, což bylo maximum, které jsem byl ochoten dát. A posledních 5 minut aukce jsem se vysloveně třásl, aby se nikdo neodhodlal přihodit. Díky bohu nikdo další nepřihodil. Na fejsbůk jsem mu napsal zprávu, že má smůlu, ať mi pošle cenu i s dopravou a že se na víka těším. No podle toho co napsal, tak moc nadšený nebyl. No takže já mám vysněná cestovní víka za 125 liber i s dopravou což je cca 4.700Kč. Rozhodně lepší jak 12 tis za nové… a že nejsou v barvě… na to prdí pes, stejně tam přijdou cestovatelské samolepky.

A malý dodatek ten angličan od kterého mám kufry je ze Skotska, jaká to náhoda.

Wildaja (44) napsal 30.04.2015 v 14:19

Skotsko , fíha. Tak šťastnou cestu a hodně foťte .
Pěkně popsaný, a u mě čtený s úsměvem .

• babí léto

Tak máme před sebou poslední měsíce krásné sezony, které nám snad přinesoujestě pár krásných výletů. Zatím najeto 13 tis km. Za krásného počasí ve čtrnácti dnech projeto celé Skotsko až do severského města Ullapool.

Typ: Dovolená
    Vloženo: 08.09.2015
    Uskutečněno: 08.09.2015
  • Příprava na tour po Skotsku, konec konektorování.

Ráno po čárách. ráno kdy by měli všechny čarodějnice ovzduším poletovat v podobě popela, kolem sedmé ráno, musel nějaký popel z extra jízlivé čarodějnice posednout naší psí slečnu, která je jinak „skoro“ vzor roztomilo

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.05.2015
    Uskutečněno: 04.05.2015
  • Příprava na tour de Skotsko pokračování

A je to tady. O víkendu si spokojeně jedeme na sraz do Lipovce s tím, že mám velké kufry, a tím pádem jsou starosti typu „kam s tím“ zažehnány. A další víkend mám strach, že na „Tour to Scotish“ vůbec neodjedeme. Jednou

Typ: Oprava
    Vloženo: 01.05.2015