Yamaha FZS 600 Fazer (2002)

Vlastník chilli33
Vloženo 17.3.2015
Aktualizováno 31.3.2015

První projížďka

Vloženo: 19.03.2015, Uskutečněno: 18.03.2015, Stav tachometru: 24600 km, Zhlédnuto: 3x

Plánování začalo, když jsem se koukala z okna na to krásné počasí a počítala minuty, kdy konečně vyrazím směr domů pro motorku. Díky kamarádovi jsme naplánovali výlet na přehradu Klíčava společně s nedalekou vyhlídkou Pěnčina, kam měli dorazit ještě další dva motorkáři na pokec.

Začalo to tím, že jsem myslela, že tu motorku sama z garáže ani nedostanu. Budu muset zamakat s nohama jinak s ní z té garáže budu mít v couvání velké problémy. Nakonec se mi podařila vytlačit a jelo se. Nedaleko od domova jsem se sešla s kamarádem a vyrazili jsme na přehradu. Cesta byla jak dělaná na motorku. Pěkné zatáčky které začátečník zvládne a pokročilý jezdec si cestu patřičně užije. Bohužel ještě nejsem na motorku pořádně zvyklá tak jsem jela jak posera a tudíž trošku zdržovala kamaráda... Projel si je snad dle svého a za nimi na mě vždy počkal

Dorazili jsme na přehradu a následovalo vůbec první opuštění motorky (opravdu divný pocit, začnu vozit alespoň zámek na kotouč) A začalo čekání na zbylé motorkáře. Když už jsme se rozhodli sejít dolů a odjet, akorát přijeli, tak se nakonec i srazík povedl Zjistila jsem, že jezdím zatím opravdu jako posera z jejich vyprávění, a doufám, že hlavně v levotočivých zatáčkách se brzy zlepším a s motorkou sžiju..

Cesta na Pěnčinu byla fajn, málo aut a konec stál za to. Sice nebyla nejlepší viditelnost ale západ slunce krásný, škoda že pak už byla opravdu velká zima na cestu zpět

Domů jsem dorazila kolem 7mé uplně zmrzlá na kost, ale zato nadšená a natěšená na další výlet.

Motorka je super přijde mi že mi odpouští spoustu začátečnických chyb a když potřebuji výkon, je tam

chilli33 (0) napsal 19.03.2015 v 10:21

Děkuji

Míra (211) napsal 19.03.2015 v 10:13

Lepší jezdit s novou motorkou opatrně,než v sezoně sedět doma se zlomenou nohou.
I když někdo říká,že nikdy bourat nebude.
Hezky napsané.

• Výlet na Okoř

Znáte ten pocit, když sedíte v kanceláří a koukáte z okna jak je tam krásně a končíte až za x hodin? (y) Musela jsem trochu narušit svoji jinak bezchybnou pracovní morálku :-P :-D a začít plánovat odpoledne. Bohužel

Vloženo: 31.03.2015
    Uskutečněno: 31.03.2015