Suzuki DR-Z400S (2002)

Vlastník Fic6
Vloženo 16.9.2013
Aktualizováno 27.4.2021

Vloženo: 10.03.2015, Uskutečněno: 10.03.2015, Stav tachometru: 12500 km, Zhlédnuto: 10x

Tak je po zimě a začíná být teplo. První zkušební jízda po úpravách zamnou. Laďák původně z Éčka jsem na eSko nakonec narval, ale chtělo to trochu poupravit (jinak umístěné díry na úchyty a průměr o cca 6mm větší). Kupoval jsem ho starší, takže vzhledově nic moc, ale to mi nevadí páč já preferuji funkčnost. Po montáži výfuku se asi trochu propadl spodek, takže budu kupovat dynojet, ale až příští zimu, ted už nejsou finance a je třeba jezdit. Ale jinak zvuk celkem dobrý a u vršku to jede líp aspoň pocitově.
Přední brzda zatím nic moc. Nové desky brembo a panc. hadice hel. Zatím najeto 70km, takže musím ještě chvíli jezdit než si desky sednou a doufám, že sednou ještě dost, protože to zatím moc nebrzdí . Jinak měnil jsem i pístek v pumpě, protože se mi při odvzdušňování podařilo prasknout těsnění, takže nová celá sada včetně pístku. Kupoval jsem na Wemoto, levná verze za 400(originál cca 1500) a zatím to funguje.
Údržba nic moc. Minulou sezonu jsem moc nejezdil, takže dle mě nebylo co dělat. Jen umytý řetěz a výměna kapaliny na zadní brzdě. Doufám, že se mi nevymstí za to, jak jsem ji odbyl .

Brzdy už sedly a je to dobrý. Rozdíl sice není propastný, ale za tu investici to asi stálo.

• Offroad výlet Severní Morava

Kvůli kovidu padla Bosna, tak jsem náplánoval aspoň menší offroad výlet okolo komínu. Plán: 3 motorky. Trasa z Opavy do Kralického Sněžníku do vojenského muzea. Čtvrtek odjez z Opavy a jet co nejvíce offroad směrem na

Typ: Dovolená
    Vloženo: 25.11.2020
    Uskutečněno: 18.06.2020
  • Ukrajina 2019

20.9. návrat z Ukrajiny po 5 dnech. Dva dny pod širákem, tři dny v penzionu. Počasí vyšlo na jedničku. Podařilo se vyjet na poloninu Boržavu a Krasna na kopec Gerisaska. Až na pár baheních koupelí a pár těžších výjezdů p

Typ: Dovolená
    Vloženo: 22.07.2019
    Uskutečněno: 15.07.2019
  • Oprava motoru + servis

Po podzimní vesnickém polním závodu mi motorka začala kouřit a klepat (asi jsem jí dal zabrat víc něž bych měl), tak jsem zamítl odjezdu domů po ose a zavolal odvoz. Mé zjištění po rozebrání – napínák na konci dráhy ch

Typ: Údržba
    Vloženo: 26.02.2019