Suzuki DR-Z400S (2002)

Vlastník Fic6
Vloženo 16.9.2013
Aktualizováno 27.4.2021

Vloženo: 26.02.2019, Uskutečněno: 26.02.2019, Zhlédnuto: 31x

Po podzimní vesnickém polním závodu mi motorka začala kouřit a klepat (asi jsem jí dal zabrat víc něž bych měl), tak jsem zamítl odjezdu domů po ose a zavolal odvoz.
Mé zjištění po rozebrání – napínák na konci dráhy chodu, ventily už netěsnily jak by měly, ale naštěstí nebyly podpálené, píst a válec zadřený – nasála trošku prachu viz. foto :D, zřejmě špatně namazaný vzduchový filtr – no nakopal bych se do hlavy
Objednal jsem sadu válce s pístní sadou, tesněníma a ventilovýma gufírkama, rozvoďák a repas sadu na vodní pumpu. Hlava je po opravě sedel, vodítek a zabroušení ventilů. Teď už jenom poskládat a doufat že blafne
Mimo motor jsem dal nové brzd. desky, nové vodítko řetězu, spodní uložení tlumiče, nový filtr. Vodítko se dá sehnat jenom originál a nebyl jsem moc nadšený když jsem dal za kus gumy cca 1500 .
Teď už doufám, že po cca 20 tis investici bude nějakou dobu sloužit.

Pedl (177) napsal 15.10.2019 v 21:34

Masakr. Jakou sadu píst válec jsi kupoval? Už to máš přes půl roku dobré že?

• Offroad výlet Severní Morava

Kvůli kovidu padla Bosna, tak jsem náplánoval aspoň menší offroad výlet okolo komínu. Plán: 3 motorky. Trasa z Opavy do Kralického Sněžníku do vojenského muzea. Čtvrtek odjez z Opavy a jet co nejvíce offroad směrem na

Vloženo: 25.11.2020
    Uskutečněno: 18.06.2020
  • Ukrajina 2019

20.9. návrat z Ukrajiny po 5 dnech. Dva dny pod širákem, tři dny v penzionu. Počasí vyšlo na jedničku. Podařilo se vyjet na poloninu Boržavu a Krasna na kopec Gerisaska. Až na pár baheních koupelí a pár těžších výjezdů p

Vloženo: 22.07.2019
    Uskutečněno: 15.07.2019
  • Příprava na Ukrajinu

Pomůcka na balení abych na nic nezapomněl :-DD

Vloženo: 29.06.2017
    Uskutečněno: 29.06.2017