KTM LC8 950 Adventure (2004)

Vlastník fanty-pepik96RR
Vloženo 4.2.2015
Aktualizováno 5.2.2015

Vloženo: 23.02.2015, Uskutečněno: 23.02.2015, Stav tachometru: 37934 km, Zhlédnuto: 8x

takze kluci a holky opraveno. Zavada, to by se clovek posral. Jel jsem pro mechose. Ten nadseny ze zavadu urcite najde a ze se ptal borce co dela v KTM ostrava. Rikam si: "uvidim" Prisli jsme do garaze, ja napojil baterii, on na jedne ja na druhe strane a v tom se motor protocil. Ja tancuji samou radosti ze motor slape, rikam mu cim to a on s klidem, UKOSTRENI, rikam mu, dal bych ti pusu kdybys byl zenska, takovou radost jsem mel. Motku jsem prostrikal kontaktolem, izoloval urcite kable ktere to evidentne potrebovali a slozil. Nastartoval a sedel na ni a snil. Byl jsem jak zamilovana patnactka. Hned na to jsem se uplne ozral a pisi to v opilosti tak se omlouvam

daw. (1) napsal 25.08.2015 v 13:15

Náhodou, do tvého textu se dokážu začíst a živě si to představit. Vím, jakou to udělá radost, když věci začnou fungovat jak mají.

fanty (18) napsal 24.02.2015 v 03:52

to si piš...

alexander (14) napsal 23.02.2015 v 21:39

tak super,kdybych tam byl,ožerem se spolu

Rocco84 (0) napsal 23.02.2015 v 20:50

Tak vidíš málem byla prodaná holka nevinná

• Souhrn za poslední roky "štastného" ježdění

27,01,2022 doba dementních telefonů mě donutila k tomu, že jsem tady nic kloudnýho dlouho nenapsal. Tak popořadě. Kdybych měl vypisovat co všechno se na té motorce posralo tak jsem tu do zítřka a stejně to nebude vše, p

Typ: Reportáž
    Vloženo: 27.01.2022
    Uskutečněno: 27.01.2022
  • Těsnění pod víčko, spínač zadní brzdy

;-) jelikož z motorky pri staní na policajtovi neustale pri plne nadrzi prolinal benzin a me to jak se patri nasíralo, rozhodl jsem se vymenit tesneni pod víčkem levé nadrze. Tato sranda stala necele dve stovky, praci b

Typ: Oprava
    Vloženo: 05.02.2017
    Uskutečněno: 05.02.2017
  • Zvýšení řidítek a další věcičky...

Tak mi tahle prislo z alienexpresu zvysení riditek a lezeli mi doma uz od prosince a jelikoz mi pocasi v praci nedovoluje pracovat tak se uz peknou radku tydnu snazim sebe premluvit abych sel do nevyhrate garaze neco del

Vloženo: 26.01.2017
    Uskutečněno: 25.01.2017