Suzuki LC 1500 Intruder (2005)

Vlastník Pe3k
Vloženo 8.9.2011
Aktualizováno 27.12.2016

Vloženo: 08.02.2015, Uskutečněno: 11.07.2014, Zhlédnuto: 7x

Další z nedůležitých kravin kterou jsem na Inťu letos přidal a která budí velkou pozornost a zájem okolí je

Nasvicení motorové části - LED diodama

Pořídil jsem na ebay za 260,- Kč

Černý 5 metrový vodě-odolný RGB pásek s diodama SMD 5050, s 44 tlačítkovým dalkovým ovladačem, vše fungující na 12V.

k tomu nějaké ty spojky, rozbočovače, koncovky a kabel.

Natažení pásku pod rádoby nádrž byla brnkačka. Přilepení pásku je dostačující a drží až neuvěřitelně. Ovšem propojení jednotlivých částí už byla drbačka. Přechody na páscích vidím jako nejslabší místo jinak dokonalého vynálezu. Napoprvé se instalace né zcela vydařila. Pásky na dotek (otřes) zhasínaly nebo měnily barvu. Proto jsem propojení druhým zásahem do instalace upravil a špatné spoje vylepšil.

Velkou výhodou RGB pásku je ta možnost nastavit si libovolnou barvu podle nálady. Pomocí ovladače..

Taky možnost různého blikání nebo pozvolné změny intenzity, přechody barev apod..

Nejvíc se mi líbí fialové podsvícení

a takto to dopadlo:

Fotogalerie:

JirkaMetal (1) napsal 10.02.2015 v 20:30

Kraviny...to je přeci základ

• už není moje

Asi proto že sezona 2016 skončila brzkým příchodem zimy, jsem se začal dříve nudit a vymýšlet kraviny :-D A jednou z nich bylo - co zkusit prodat motorku. :-) Stejně mi za ni nikdo tu částku nedá. Bylo by třeba opr

Typ: Prodej
    Vloženo: 30.01.2017
    Uskutečněno: 20.12.2016
  • Homemade motoopěrka bajkera

Tak jsem se přes zimu 2015 posnažil a zaměstnal ostatní, abych měl na motorce opěrku řidiče. :-) Tak nějak jsem se nechtěl smířit s dostupnou nabídkou na našem i okolních trzích pro můj model. Chtěl jsem opěrku NEmálo p

Vloženo: 29.04.2016
    Uskutečněno: 29.04.2016
    Tachometr: 52087km
  • Příprava na sezonu 2016

Po loňských 7.979 km byla příprava na letošní sezonu poměrně jednoduchá. Po loňském "velkém" servise šlo spíš jen o kontroly. - provedena kontrola brzdové kapaliny - vyčištěno brzdové obložení - kontrola kapaliny s

Typ: Údržba
    Vloženo: 28.04.2016