Suzuki LC 1500 Intruder (2005)

Vlastník Pe3k
Vloženo 8.9.2011
Aktualizováno 27.12.2016

Vloženo: 28.04.2016, Uskutečněno: 01.04.2016, Stav tachometru: 50942 km, Zhlédnuto: 26x

Po loňských 7.979 km byla příprava na letošní sezonu poměrně jednoduchá. Po loňském "velkém" servise šlo spíš jen o kontroly.

- provedena kontrola brzdové kapaliny
- vyčištěno brzdové obložení
- kontrola kapaliny spojky
- kontrola oleje v kardanu
- výměna motorového oleje vč.filtru

Loni v závěru sezony se výměna přední pneu nestihla, tak jsem její přezutí realizoval v únoru. Stávající Bridgestone G703 Exe mě odvozila ctihodných 23.082 km. Trošku jsem se přepočítal s plánem že k stávajicí zadní Michelin Commander II, koupím i na předek stejnou gumu. Bohužel se v rozměru 150/80-16 na předek nevyrábí. Byl jsem tedy nucen koupit Metzeler.

Přes zimu jsem si u Číňanů objednal pevnější uchycení repro na řidítkách.

Konečně jsem provedl výměnu né plně funkční zásuvky pro nabíjení mobilu. Také jsem předělal způsob spínání spotřebičů na moto (audio,zásuvka,LED podsvícení a otáčkoměru).
Což mi připomíná že jsem si ze zvědavosti pořídil digitální otáčkoměr abych získal přehled kolik to točí.

Foto:

• už není moje

Asi proto že sezona 2016 skončila brzkým příchodem zimy, jsem se začal dříve nudit a vymýšlet kraviny :-D A jednou z nich bylo - co zkusit prodat motorku. :-) Stejně mi za ni nikdo tu částku nedá. Bylo by třeba opr

Typ: Prodej
    Vloženo: 30.01.2017
    Uskutečněno: 20.12.2016
  • Homemade motoopěrka bajkera

Tak jsem se přes zimu 2015 posnažil a zaměstnal ostatní, abych měl na motorce opěrku řidiče. :-) Tak nějak jsem se nechtěl smířit s dostupnou nabídkou na našem i okolních trzích pro můj model. Chtěl jsem opěrku NEmálo p

Vloženo: 29.04.2016
    Uskutečněno: 29.04.2016
    Tachometr: 52087km
  • Nová přilba

Tak jsem se po pěti letech rozhoupal a pořídil novou přilbu. Už totiž bylo potřeba. Stará výklopná helma už je poměrně rozviklaná, netěsní a dost do ní fouká. Po celých 5 sezón jsem na hlavu nasazoval výklopnou přilbu W

Typ: Koupě
    Vloženo: 22.03.2016