Honda CBR 600RR (2006)

Vlastník RepsolGirl
Vloženo 10.5.2014
Aktualizováno 4.1.2017

Vloženo: 21.01.2015, Uskutečněno: 27.07.2014, Zhlédnuto: 1x

Kdo nezažil neuvěří.. Jedeme si cestou necestou a z ničeho nic se zvedl vítr, v momentě kroupy, vichřice... nebylo vidět ani na krok, nedalo se ujet ani o metr.. musela jsem zastavit, což byla pro mě bohužel ta nejhorší věc.. Pří své výšce 161 cm a 50 kg včetně výbavy jsem ve značné indispozici.. a co čert nechtěl.. vichřice mě smetla ze silnice.. jsem se i s motorkou vyvalila "naštěstí" do příkopu.. takže to odnesl hlavně padák!! až komická situace.. Naštěstí jsem nejela sama, protože bych tam pod motorkou ležela do teď.. teď už se tomu jen směju...a tím jsem také zjistila, že ve své krovce, asi opravdu budu muset začít vozit cihly, jak už mi bylo několikrát doporučováno..

ZuzankaG (1) napsal 16.08.2015 v 11:17

Ano přesně tak. Jako kdo nezažil jen těžko uvěří, ale pro mě to byl doslova boj hlavně, že to dopadlo, jak to dopadlo

Curly (0) napsal 21.07.2015 v 13:30

Jelikož mamka se svými cca 156cm došáhne na svém Monsteru (s vydlabanou sedačkou) sotva na špičky a jakmile zastaví nad dírou, kmitá nohama ve vzduchu, dokážu si naprosto v pohodě představit, jak tě to odfoukne Nehledě na to, že z fotek to musel bejt fakt uragán . Každopádně super, nic se nestalo, pár škrábanečků a jezdí se vesele dál

ZuzankaG (1) napsal 29.01.2015 v 15:19

Každého to hodně pobaví , nebo spíše nikdo tomu nechce moc věřit.. Hi hi, ikdyž na to nejde jen tak zapomenout.. to přišlo z ničeho nic.. pamatovat si to budu hodně dlouho ale beru na vědomí Zlato

DevilMiracle (0) napsal 29.01.2015 v 11:22

Pamatuju si to, jakoby to bylo včera, když jsem se to dozvěděla
Člověk se o tebe i bál, ale pak se tomu smál
Zlato, aspoň víš, že když fouká, nemáš radši nikam jezdit

ZuzankaG (1) napsal 23.01.2015 v 07:31

Ano, naštěstí jo.. padák se srovnal.. škrábance zamaskovaly a jezdí se dál..

lacerta82 (2) napsal 22.01.2015 v 18:41

vše "dobře" dopadlo

• MOTOVLOG

Ahojky ;-) , toto je můj první MotoVlog (spíše komedie). :-D :-D Rozhodně si nezapomeňte pustit titulky (české, anglické), ať vám nic neunikne! :-DD Snad se u něj pobavíte! P.S.: Omluvte mikrofon, ale nebojte už je v

Vloženo: 04.01.2017
    Uskutečněno: 09.07.2016
  • První, letošní video :)

První, letošní video je tu! :-DD spolu s ním moje první wheelie a one hand burnout :-D :-D Snad si jej užijete. ;-) Nezapomeňte mi napsat jak se vám líbí! ;-) :-P https://youtu.be/3piUS_-SdXE

Vloženo: 29.06.2016
    Uskutečněno: 29.06.2016
  • Polet s přáteli

Další krásný den, plný sluníčka! :-DD Nejen toho, taky přátel, plno zábavy, vůně benzínu a spálených gum! :-DD |-)

Vloženo: 23.04.2016
    Uskutečněno: 23.04.2016