Suzuki GS 500E (2002)

Vlastník Allesio
Vloženo 23.10.2008
Aktualizováno 15.1.2010

Vloženo: 15.03.2009, Uskutečněno: 14.03.2009, Stav tachometru: 22000 km, Zhlédnuto: 2x

Tak první jarní den, krásné počasí, stabilních přibližně 14°C a navíc sobota... Toho by nevyužil jen blázen. Takže okolo druhé odpolední jsme vyjeli z Pcí na Hradec, klasička po hradubický. Za Hradcem odbočit na Jičín už se valilo po nový silnici. Kus před Rumcajsovem nastala první "rozmrazovací" zastávka. V městě samotném jsme se malinko nedohodli a jedni to vzali na centrum, druzí pokračovali na Ml. Boleslav. No, kdo to tam zná, dá mi za pravdu, že na tý frekventovaný silnici je docela sranda se otáčet... Ale dali jsme to a dalším cílem byl hrad Kost, odkud taky pochází jediná dochovaná fotografie. Bodem otočky se stal kemp kousek od obce Branžež, kde sme chvíli pocourali a vyrazili k domovu. Zpáteční cesta vedla přes Turnov a z Jičína již po stejné silnici až do Perníkova.

• Zlatý český ručičky

Tak jsem se byl podívat, jak holka dopadla a nemohl uvěřit vlastním očím. Když porovnám tu hromádku neštěstí a nynější podobu, je potřeba novému majiteli složit velkou poklonu. Tak tedy hodně dalších spokojených kilometr

Typ: Oprava
    Vloženo: 09.05.2010
    Uskutečněno: 08.05.2010
  • Slečna žije dál!

Tak GS-ko prodáno sympatickýmu chlapíkovi z nedalekého okolí. Moc se těším, jak to holce bude v novým kabátku slušet...

Typ: Prodej
    Vloženo: 17.01.2010
    Uskutečněno: 30.10.2009
  • Tak jsme dojeli...

Ve čtvrtek odpoledne si to šinu za kámošem do Slatiňan, ale už jsem bohužel nedorazil. Před Chrudimí si chlapík v autě nevšiml, že předjíždím a začal předjíždět taky. Už s tím nejspíš nešlo nic moc dělat, tak jsem se pod

Typ: Havárie
    Vloženo: 17.07.2009