Honda CBF 250 (2006)

Vlastník Wildaja
Vloženo 16.11.2013
Aktualizováno 17.2.2015

Vloženo: 07.09.2014, Uskutečněno: 06.09.2014, Stav tachometru: 10999 km, Zhlédnuto: 11x

Jako jediný dochovaný a funkční mlýn v Rakousku pochází z roku 1772.
Mlýn je obklopen krásnými vinicemi a okolo vede stezka kalvárie se sousošími, která jsou postavena na nádherném místě s dalekým rozhledem do krajiny.
Zvláštní atmosféra tohoto místa nejde popsat ... " to se musí prožít a vidět "

Mlýn je sám o sobě dominantou a jako u jediného jsme viděly, jak se s ním pracuje při natáčení střechy a mladík roztáčel větrné lopaty jako v pohádce Nebojsa . Lopaty se chytly velice rychle, na to, ... že bylo bezvětří,
... takže vymyšlené je to opravdu koumácky .
Za sebe můžu říci, že tady ... se mi líbilo ze všech mlýnů nejvíce.
A to i u nás mám dva mlýny, ke kterým se budu vracet .

Jardas444 (10) napsal 17.11.2014 v 11:16

Krásný mlýn, moc hezké místo a krásné fotečky. .

Wildaja (44) napsal 21.09.2014 v 09:16

Hmm tak to jsi teda s bydlením přeskočil daleko

Tuareg-Tengai (1) napsal 21.09.2014 v 07:50

opět se opakuji "tam to znám "jezdíval jsem do Retzu na plazmu bydlel jsem kousek od Znojma

JirkaMetal (1) napsal 07.09.2014 v 15:12

Určitě krásný kraj

Wildaja (44) napsal 07.09.2014 v 09:41

Děkuju.
Jen škoda, ... že můj mobil prostě nepobere všechnu tu krásu . Rozhled tam byl opravdu nádherný na všechny strany a musím říct, že nejenom rozdíl přejetí hranic je viditelný .
Což víme všichni, ... ale bylo vidět, že je to prostě BAVÍ . A lepší čas jsem si nemohla vybrat .
Hrozny se třpytily na dálku a nikdo si nedovolil utrhnout ani střapeček.
Opakuji se, ale "stojí to tam za to"

Mann (1532) napsal 07.09.2014 v 09:31

Hmm, tak to je něco Retz jsem projížděl několikrát, ale mlýnu jsem si nevšiml Na tomto zápisu v deníku je krásně vidět kontinuita-úcta a práce s tím co zdědili po předcích. To je moment kdy si vždycky uvědomím jaké škody v nás napáchalo období 1948-1989 Krásné fotky a mám další tip na výlet Díky Ájo

• Jak to bylo fajn a zima může přijít.

A je to tady :-( . Poslední vyjížďka mezi plechovkami. I tak jsem zabrousila, kde nepotkám nikoho. Chtěla jsem si vyfotit naposledy lom v Kurovicích, ale už je uzavřen a kdo ví, co s ním zamýšlí. Jestli akční koupání a

Typ: Reportáž
    Vloženo: 22.11.2014
    Uskutečněno: 22.11.2014
  • Všechny oblíbené zatáčky jsem si zkontrolovala :-)

Dneska by mě doma nikdo neudržel :-P , kolikrát vysvitlo sluníčko a já poskakovala za oknem a říkala si ano a nebo ne :-P B-). Motorku mám vydrhnutou a nachystanou na zimní spánek . Má to vůbec cenu na hoďku ?

Vloženo: 09.11.2014
    Uskutečněno: 09.11.2014
    Tachometr: 12051km
  • To byla panečku jízda ...

Tahle moje poslední letošní jízda ... bylo to uzavření jedné kapitoly v deníku života (u) a vzala jsem si ponaučení :! +o(. Néé všechno je "zlato" ... co se třpytí (n). Stalo se a život jde dál, švédové na tomto m

Vloženo: 26.10.2014
    Uskutečněno: 23.10.2014