Jawa 50/21 Pionýr (1967)

Vlastník Johnny23
Vloženo 4.7.2011
Aktualizováno 2.9.2014

Vloženo: 02.09.2014, Uskutečněno: 31.08.2014, Stav tachometru: 1721 km, Zhlédnuto: 39x

Znovu jsem rozhodil tlumiče.Tenkrát jsem to udělal moc na těsno.Ted už to aspoň pruží.
Vypustil jsme převodový olej ani nevím jak tam byl dlouho.V tom jsem zjistil Že tam je výpustný šroub podobný jak u mé bývalé DR125(na 19tku klíč) takže když jsem tam chtěl přidělat držák bovdenu který tam původně nebyl tak jsem musel otvor zvětšit pilníkem.Viz fotka.Když v převodovce nebyl olej vyměnil jsem gufero pod řetězovým kolečkem.(prolínal tudy olej) Pak jsem tam pochopitelně nalil nový olej.vyčistil,namazal a dopnul řetěz .přidělal nové výfukové koleno a nalepil nekvalitní nálepky z fichtlkrámku s nápisem Jawa 21 na záď pionýra.Vše jsem dělal postupně podle času ale znovu pojízdný je až od 31.8 2014

• Oprava předních vidlic +lakování

Přední vidlice už byli poohýbané silonová futra volná tak bylo na čase objednat nové vidlice i s kluzáky. Vše je made in ČR ale v surovém stavu. Proběhlo důkladné očištění od separačky strhnutí hran a následný nástřik. P

Typ: Oprava
    Vloženo: 18.06.2019
    Uskutečněno: 18.06.2019
  • Go motoru

proběhla generálka motoru nová ložiska SKF made in Itali :-| gufera startovací segment klika na jehlách komplet spojka nový dvou kroužkoví píst z Fk vyleštěný spalovací prostor hlavy výbrus a úprava válce (y)

Typ: Oprava
    Vloženo: 21.09.2018
    Uskutečněno: 21.09.2018
  • Fichtl tour 2016 na skok v Polsku

Fichtl tour 2016 Otmuchow -Adršpach-Pálava https://www.youtube.com/watch?v=BFrgGfe4bqQ najeto cca 870 km

Typ: Dovolená
    Vloženo: 17.04.2017