VOR EN 503 (2002)

Vlastník klubko
Vloženo 21.1.2014
Aktualizováno 17.6.2020

olej, gufero nakopávačky, menší kolečko, oprava tlumiče výfuku

Vloženo: 30.07.2014, Uskutečněno: 30.07.2014, Zhlédnuto: 21x

15mth uběhlo jako voda, takže opět výměna oleje. Když už v motoru nebyl olej, vyměnil jsem gufero u osy nakopávačky, protože jsem spozoroval, že ním líná olej. Sundat dekl převodovky byl docela oříšek, držělo ho jedno z ložisek osy v převodovce. Musel jsem to řekl bych nešetrnně páčit šroubovákama, což se mi nelíbilo. Asi si na to udělám nějakej stahovák. Když už jsem tam byl, tak jsem dal novy šrouby deklu převodovky, protože měly omačkanou hlavu a vyměnil kolečko řetězu za menší. Jsem zvědav, jestli půjde líp na zadní
Nakonec jsem se mrknul na tlumič výfuku, protože se z něj pořát uvolňujou nýty. Když jsem ho rozdělal, zjistil jsem, že průchozí svařovaná trubka praskla a cca první třetina tlumiče je bez vaty takže svařit tubku, nacpat novou vatou, zanýtovat, namontovat a složit motorku.

• motor vrčí

Proběhl první start. Sice to nešlo úplně hladce, ale nakonec jsem to nastartoval :-) Problém byl v moc utaženym dekompresoru, takže komprese šla ven. https://www.youtube.com/watch?v=cQJKbMXUC7w

Vloženo: 16.09.2015
    Uskutečněno: 02.09.2015
  • motor do rámu, kyvka, práce na motoru

Po delší době záznam do deníku. Od posledně proběhlo následující: lakování celého rámu, lakování plastových částí, lakování karterů, lakování krytů motoru nákup nového: píst, ventily, ojnice, gufera, o-kroužky, někter

Vloženo: 02.09.2015
    Uskutečněno: 08.08.2015