BMW R 1200 RT (2012)

Vloženo 30.7.2012
Aktualizováno 21.8.2012

Rok třetí - první vyjížďka

Vloženo: 02.06.2014, Uskutečněno: 15.02.2013, Zhlédnuto: 7x

V první polovině února se poprvé vyšplhala teplota na 12 stupňů. Celou zimu mě svrběly ruce tak, že mě to až několikrát vzbudilo ze spaní, takže jsem využil okamžitě počasí a už v únoru jsem poprvé vyrazil na mašinu.

První výjezd jsem si naplánoval kolem komína. Oproti loňskému roku jsem nezaznamenal vůbec žádnou nejistotu, naopak. Od prvního kilometru jsem si užíval ježdění, byť jsem musel být opatrný, protože silnice byly ještě dost studený, a každý kilometr co jsem ujel mě bavil. Ujel jsem kolem 200 km, projel se k Boleslavy, pak na Prahu po staré silnici a domů.

• TECHAGRO 2014

Včera mi volal Pavel, že dnes jede do Brna na veletrh na motorce, a jestli se nechci přidat. Vzhledem k tomu, že předpověď počasí na poslední březnovou neděli slibuje 16 stupňů a jasno, není nad čím přemýšlet. Ráno se

Vloženo: 02.06.2014
    Uskutečněno: 30.03.2014
  • Rok druhý

Celý loňský rok jsem měl poměrně hektický. Motorka se stala nedílnou součástí každého dne, kdy teplota vystoupala na 15 stupňů a nepršelo. Pracovní povinnosti mne zavávaly i na nějaký čas na východ a zima mne zastihla v

Typ: Reportáž
    Vloženo: 02.06.2014
    Uskutečněno: 01.03.2013
  • Jaké to bylo první rok

Mám za sebou první rok v životě na motorce. Jak jsem popisoval, bylo to splnění jednoho snu a současně hec od mých přátel v jednom, a teď mohu bilancovat první rok. První co si myslím, že ještě nejsem motorkář, spíš ce

Typ: Dovolená
    Vloženo: 12.11.2012