BMW R 1200 RT (2012)

Vlastník Globus77
Vloženo 30.7.2012
Aktualizováno 21.8.2012

Vloženo: 02.06.2014, Uskutečněno: 30.03.2014, Zhlédnuto: 4x

Včera mi volal Pavel, že dnes jede do Brna na veletrh na motorce, a jestli se nechci přidat. Vzhledem k tomu, že předpověď počasí na poslední březnovou neděli slibuje 16 stupňů a jasno, není nad čím přemýšlet.
Ráno se obleču do teplejších věcí, ale stejně mě překvapí jak jsou necelé 4 nad nulou nepříjemné. Ještě horší je situace dole kolem Labe, protože tady mi teploměr ukazuje mínus jeden. V mlze a takovéhle zimě se jede vážně dost blbě. Až do Práglu je to fakt nepříjemné, ale ranní polévka mě zahřeje a zbytek cesty už celkem jde. Před Brnem se začíná kolona aut, směřujících na výstaviště a vzhledem k uspaným tunelů, začíná policie všechny auta odklánět přes sídliště. Ukecáme sličnou policistku a ta nás pustí. Odstavným pruhem se pak na pohodu dostaneme na parkoviště během pár minut, čímž naštveme tak stovku řidičů. Minimálně-:).

Po výstavě kolem druhé sedáme na motorky a aby nebyla cesta domů stejná nuda, jako cesta sem po dálnici, míříme na Svitavy, Vysoké Mýto, Hradec, Boleslav a domů. Krásné odpoledne plné slunce a jarní teploty 18 stupňů jen podtrhnou super den a super vyjížďku. Kolem šesté parkujeme doma.

• Rok druhý

Celý loňský rok jsem měl poměrně hektický. Motorka se stala nedílnou součástí každého dne, kdy teplota vystoupala na 15 stupňů a nepršelo. Pracovní povinnosti mne zavávaly i na nějaký čas na východ a zima mne zastihla v

Typ: Reportáž
    Vloženo: 02.06.2014
    Uskutečněno: 01.03.2013
  • Rok třetí - první vyjížďka

V první polovině února se poprvé vyšplhala teplota na 12 stupňů. Celou zimu mě svrběly ruce tak, že mě to až několikrát vzbudilo ze spaní, takže jsem využil okamžitě počasí a už v únoru jsem poprvé vyrazil na mašinu.

Vloženo: 02.06.2014
    Uskutečněno: 15.02.2013
  • Jaké to bylo první rok

Mám za sebou první rok v životě na motorce. Jak jsem popisoval, bylo to splnění jednoho snu a současně hec od mých přátel v jednom, a teď mohu bilancovat první rok. První co si myslím, že ještě nejsem motorkář, spíš ce

Typ: Dovolená
    Vloženo: 12.11.2012