Kawasaki Z800 (2013)

Vlastník Kubous
Vloženo 13.12.2013
Aktualizováno 6.1.2015

Zase jsem jí něco koupil... :)

Vloženo: 29.05.2014, Uskutečněno: 10.05.2014, Stav tachometru: 1120 km, Zhlédnuto: 21x

Při první garančce jsem si nechal namontovat několik doplňků, první bych asi zmínil ukazatel zařazené rychlosto Gipro. Štve mě že ač motorka má palubku jak Batmanův Batpod, tak se na ní prostě nenašlo místečko na jeden ukazatel jednoho čísla, no vyřešili jsme to takto, funguje v pořádku :) Dalším doplňkem jsem padáky na kliku, originál Kawasaki, bral jsem je hlavně kvůli designu, moc se mi líbil, cena už méně a poslední jsou ochranné polepy na lak které mi udělali rovněž u Halbicha polepy se nachází u skříňky zapalování, jako tankpad a vedle sedla spolujezdce, ještě se budou dodělávat polepy v oblasti styku kolen s nádrží. Samotné polepy jsou z matné černé folie která má podobnou strukturu jako koženka, tank pad má na sobě i nějaké to oživení jinak černé nádrže :)

• Zahájení sezony

Ahoj všem, tak konečně taky přidám nějaké info o začátku sezony, tak předně přítelkyni jsem pořídil Suzuki GS 500 z roku 2008, brzy jej zde uvidíte :) A teď ke Kawě, takže před sezonou proběhla výměna oleje, konkrétně Ra

Typ: Údržba
    Vloženo: 13.06.2015
    Uskutečněno: 01.06.2015
  • Nové sedlo

Ahoj všichni, jak jsem již avizoval v předchozím zápisu, došlo na sedlo. Přiznám se že už nevím kde, ale narazil jsem na pana Mike Marotzkého www.extrem-polster.com. Napsal jsem mu email s mou představou, ještě ten den m

Vloženo: 20.03.2015
    Uskutečněno: 18.03.2015
  • Ježíšek od Puigu

Zdravím již podruhé, nyní vám chci předvést letošního ježíška v podobě zpětných zrcátek od firmy Puig a klín pod motor od tamtéž :) zrcátka jsou vyrobena z hliníku a černě lakována, skla jsou lehce zatmavená. Instalce by

Vloženo: 05.01.2015
    Uskutečněno: 25.12.2014