Yamaha FZS 600 Fazer (1999)

Vlastník aznin
Vloženo 18.5.2014
Aktualizováno 23.5.2014

Přední řetěz.kolečko+nečekaná závada

Vloženo: 23.05.2014, Uskutečněno: 23.05.2014, Zhlédnuto: 7x

Po 14 dnech koupi moto jsem začal slyšet divné zvuky u předního řetězového kolečka -už staré nebo zoubek?? Při sundání krytu jsem se zhrozyl .To kolečko prakticky nic nedrželo až na vnitřní plechový kryt, který byl málem prošoupaný od uvolněné matice která už neměla vnitřní závit.A to jsem jezdil i 200km/h .Někdo špatně zaaretoval podložku a tím to nejspíš vzniklo.Trochu to omlelo závit na hřídely.Dal jsem nové kolečko+podložku+matici a na hřídel jsem kápnul kapičku středně pevnostního loctite.Šlo to i dost dotáhnout ,snad to vydrží .Moto už má čistý zvuk.Koleč ko zlepšilo citlivost zátah---brž. motorem -necuká .Okolo vše vyčistit a namazat samozřejmost.

• Rakouská jezera s přespáním na divoko

Navštívená místa:jezero Erlaufsee, u obce Hall přespání ,druhý den začalo pršet (u) a za deště jezero Ggrundlsee ,jezero Wolfgangsee, no co mokrej tak jsem se vykoupal pořádně na Adama a pořád za deště jezero Mond

Vloženo: 12.06.2016
    Uskutečněno: 12.06.2016
  • pár fotek, závody v Hořicích s dětmi autem

Tak jsem s dětmi vyrazil v neděli na závody 300 zatáček Gustava Havla do Hořic,počasí se vydařilo .Okruh 5150 metrů jsme si postupně obešli .Bylo i pár pádů ale nic vážného.Procházka, podívaná, zmrzlina a hlavně zážitek

Vloženo: 23.05.2016
    Uskutečněno: 23.05.2016
  • Sondování kempů na Macháči a přes Vrátenskou horu(rozhl

Liběchov ,Dubá,Doksy,Macháč, Vrátenská hora(přes zákaz vjezdu kousek lesem ale šlo to) (s) :-P

Vloženo: 17.04.2016
    Uskutečněno: 17.04.2016