ČZ 180/487 (1996)

Vlastník kuchta50
Vloženo 4.1.2014
Aktualizováno 23.2.2015

Vloženo: 10.05.2014, Uskutečněno: 01.05.2014, Zhlédnuto: 9x

1.5. - 10.5. : Tak mi konečně přišly věci z laku,nádhera,lepší,než jsem si představoval. Skusil jsem,jestli zapalko dává jiskru a našrouboval jsem novou svíčku.Všechny konektory jsem preventivně domáčknul.Našrouboval jsem spodní zpěru nad kolo mezi vidlicemi- to mi trvalo hodinu , jen pro představu,jak mi to nejde a jak se stím seru. Nandal jsem čerstvě vypláchlou nádrž,novou hadičku s benzínovým filtrem,kasliky a výfuk.Přidělal sedlo a čekám,kdy se mi Mirďa ozve,že mu to můžu přistavit.Určitě se smíchy chytá za pupek,myslím si,že už by mě nejradši nakopl,i když tvrdí,že ne.Baterku jsem zatím nechal doma,mám tam bezkontakt a baterku nepotřebuje. I když jsem koupil novou,stará už byla v pánu,když jsem to koupil.Až se dodělá to koleno a trubky pod sedlem,ještě dostříkám vidle a co bude potřeba,zandám kabely,aby nikde nekoukaly a prostě co bude potřeba a hlavně - ČíZu spojízdním.Tak zas příště.

Střelec_Max (1) napsal 06.03.2015 v 20:46

Super motorka.Fakt krásná.Úprava decentní,ale pěkná.

WVigo (4) napsal 11.05.2014 v 11:09

Moc hezká

BorekS (96) napsal 10.05.2014 v 22:16

Tak tohle mě dostalo... Perfektně vypadající Zetka... Seš šikula. Sám jsem si ze Zetky na počátku 90 let endurko postavil. Vypadalo to jako šílenej bastl, ale výfuk jsem měl taky horem, předek a zadek zvýšenej a odjezdil jsem na tom hafo výletů.

istonbike (2) napsal 10.05.2014 v 21:58

Nádherná práce ...vypadá božsky

• Už hotovo

Zdravím,tak asi jsem skončil.Musel jsem dát na výfuk tepelnou izolaci,při zastavení a položení pravé nohy na zem to solidně pálilo,levou na zem dát nemůžu,je v čudu a už jsem si takhle dvakrát lehnul,když jsem na to zapo

Vloženo: 10.08.2014
    Uskutečněno: 10.08.2014
  • Asi závěr

Tak jsem měl mašinu u kamaráda na dodělávky.Udělal nové koleno,u kterého použil oba konce,jeden s ůchytem do motoru a druhý do výfuku a ohyby navařil z několika kolínek,ale výsledek dobrý.A potom vyustění trubek za sedle

Vloženo: 09.06.2014
    Uskutečněno: 09.06.2014
  • Pokračování

Tak jsem s tím trochu pohnul.Vyčistil jsem vzduchový filtr/ byl skoro nový/ a vše okolo, koupil jsem všechny šrouby,matičky a podložky na nástrč.klíč a v chromu,napájel nové kabely k blinkrům a zapojil,rozebral jsem pří

Vloženo: 10.05.2014
    Uskutečněno: 20.04.2014