ČZ 180/487 (1996)

Vlastník kuchta50
Vloženo 4.1.2014
Aktualizováno 23.2.2015

Vloženo: 10.05.2014, Uskutečněno: 05.03.2014, Zhlédnuto: 10x

5.3.-25.3 : Blinkry-sehnal jsem čínské,chromované,podobné jako na vývozních/ před 40 roky / ,hrůza,tak jsem použil ty z motorky i zrcátka.Koukám,že válec i hlava jsou pořádně mastné,sundám hlavu a ejhle,skříplé těsnění,tím se taky vyjasnila nízká komprese. Když jsem jel na technickou,přikládal jsem špatnou živost motorky svým špekům,takže snad mých 120 kg ani za to nemohlo,takže na jaře bude mašina lítat jak raketa,tedy asi.
Kasliky jsem rozřezal na menší a teprve vymyslím,co s nimi. Na motorce jsem odřezal pod sedlem různé úchyty a zpěry.To pitomé odřezání asi 6 úchytů mi zabralo při mé kondici asi 10 dní.Optický problém,trubky pod sedlem jsou dost od sebe-sedlo je širší,budou se muset dát blíž k sobě,i zadní blatník je úzký,bylo by to jako pěst na oko.Sehnal jsem jednoho ochotného kluka,Mirďu,co mi pomůže s navařením úchytů a novým kolenem,tak jsem motorku připravil a odvezl mu ji,tedy odtlačil,protože ještě navíc mám silné závratě.Ale když se chce,tak jde všechno.

• Už hotovo

Zdravím,tak asi jsem skončil.Musel jsem dát na výfuk tepelnou izolaci,při zastavení a položení pravé nohy na zem to solidně pálilo,levou na zem dát nemůžu,je v čudu a už jsem si takhle dvakrát lehnul,když jsem na to zapo

Vloženo: 10.08.2014
    Uskutečněno: 10.08.2014
  • Asi závěr

Tak jsem měl mašinu u kamaráda na dodělávky.Udělal nové koleno,u kterého použil oba konce,jeden s ůchytem do motoru a druhý do výfuku a ohyby navařil z několika kolínek,ale výsledek dobrý.A potom vyustění trubek za sedle

Vloženo: 09.06.2014
    Uskutečněno: 09.06.2014
  • Skoro finále

1.5. - 10.5. : Tak mi konečně přišly věci z laku,nádhera,lepší,než jsem si představoval. Skusil jsem,jestli zapalko dává jiskru a našrouboval jsem novou svíčku.Všechny konektory jsem preventivně domáčknul.Našrouboval jse

Vloženo: 10.05.2014
    Uskutečněno: 01.05.2014