BMW R 1150 GS (2001)

Vlastník jetam
Vloženo 22.6.2010
Aktualizováno 20.4.2014

Nové kufry a pár doplnku

Vloženo: 20.04.2014, Uskutečněno: 20.04.2014, Stav tachometru: 103200 km, Zhlédnuto: 15x

O hliníkáčích jsem přemýšlel už nějakej pátek. Jelikož tehle rok plánuju Kosovo a šotoliny v Rakousku a možná nějakou albánii bylo na čase vyměnit plastáky co by asi nepřežili až to někde zahodim mimo silnici.

Přemýšlel jsem od koho :) nakonec jsem vzal od http://alu-milanek.webnode.cz/ jsou za super cenu a hlavně Milan je děsně ochotnej a co se týká přístupu ostatní by se od něj mohli učit.
Cena byla řekl bych víc než pěkná, komplet kufry i s pukama 8400,- a ještě mi je namontoval.
Ani nejsem tak širokej jak sem se bál, sem tak o 2cm širší na každý straně jak řídítka

řekněme na rovinu nejní to zpracováno jak třeba od begra ale cena jinde za jeden kufr. možná si je nechám přes zimu dát do komaxitu uvidíme.

Mám 2x38L takže s topcase maxxia 52L mám poměrně dost prostoru pokud pojedu ve dvou.

Nosiče sem si nechal udělat na míru od Milana Cady (MC - style) sice sou z 20mm trubky takže jsou kurevsky pevný ale co už :) Musím říct že Milan taky udělal parádní práci a jsou opravdu symetrické .

Našel jsem doma ještě kryt před přední světlo co sem koupil před 2 lety tak sem to rovnou namontoval ...

Ještě sem přihodil rozšíření bočního stahojnu od Marseluse a čekám na rozšíření stupaček, respektive je mám jenom je přivařit taky od Marseluse

MichalAT (0) napsal 09.07.2014 v 20:57

je to pekne,ale as je trochu omlatis budou hesci

• Trošku tuningu :)

Jelikož mám míň času na ježdění o to víc mám času na nakupování kravin Vyměnil jsem přední plexi kryt světla za mřížku, 1. to líp vypadá , ale hlavně 2. se mi přestalo přední světlo odrážet do plexi což mě pří jízd

Vloženo: 15.08.2015
    Uskutečněno: 15.08.2015
  • Údržba

Tak sem po zimě dopřál motorce další preventivní údržbu. Krom oleje a seřízení motoru sem si nechal vyčistit startér a zrepasovat altík. Startér se vyčistil a vyměnilo se ložisko, to samé se vlastně udělalo u altíku,

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 30.03.2014
    Uskutečněno: 30.03.2014
  • Gumy na zimu

Tak sem dojezdil Tourance a ty že maj kurva výdrž. Předek měl 21 000km a eště šel, zadek měl kolem 18 000km a akorát sem ho píchnul :-D Chvíli laborování co koupit a nakonec padla volba na Mitas E10. Dneska sem na

Typ: Údržba
    Vloženo: 27.10.2013