BMW R 1150 GS (2001)

Vlastník jetam
Vloženo 22.6.2010
Aktualizováno 20.4.2014

Dovezená od Motorrad Karel Maier bmw. Super cestovní stroj s nesmrtelným motorem.Po 1.majiteli servis od bmw.
Vybavení: vyhřívaný hefty, ABS,FID,chrániče válců,ochrana rukou,kufry BMW, 12V zásuvka,černý sedlo,drátěné kola.Přikoupen 53L kufr a ramy

První dojmy - První dojmy? no byl sem nasranej co sem si to koupil :D Než sem se s ní naučil jezdit :) jinak ten podvozek mě uchvátil hned motor sem ocenil až po pár stovkách km

Doplňky na motorce - Alu kufry - alu milanek , nosiče MC - Calda, cestovní plexi wunderlich, kryt přední světel, rozšíření bočního stojanu.

Tak na moto sem během 2 měsíců najezdil něco kolem 8000km
Ze začátku sem se s tím trošku pral, bylo možná malé zklamání z toho jak to jede, ale stačilo se s moto jenom naučit "jezdit".
Průběh motorku je příjemnej a není moc poznat rozdíl jestli jedu sám nebo ve 2.
Ovladatelnost je neuvěřitelná s motorkou se dá otočit na minimu místa jenom se toho nebát :D . Motorka v Alpských průsmycích a na utažených zatáčkách je jak doma. Neztratí se ani na rychlejší úsecích.
Podvozek je naprosto geniální. Sem z něj nadšenej byl nejspíš stvořen na naše silnice jinak si to neumím vysvětlit. Krásně žehlí nerovnosti a díky přednímu zavěšení se rázy nepřenášejí do řidítek. Teď se můžu víc kochat cestou a né furt koukat jestli je na silnici nějaká díra, záplata či nerovnost.

Zatím bojuju s nastavením plexi , koupi vyššího nebo nástavce.
Vítr mi jde bud přímo na helmu a nebo ramena a hlavu což způsobuje nepříjemný turbulence kolem helmy a hluk.
Nejideálnější by bylo abych byl schovaný celý za plexi a užíval si trošku ticha.

Dokoupil sem na motorku 52L top case givi Maxxia a s 2origo kufry (objem netuším) už se na to dá sbalit i ve dvou na dovolenou. Origo kufry nejsou nějak velké, ale když si dá člověk záležet nacpe tam dost věcí.
Časem nejspíš vyměním i boční za nějaké větší, ale radši bych hliníkáče :)

Přidány padací rámy SW-motech

Repasovány tlumiče od pana Procházky (prochymoto) a koupený nové progresivní pružiny Hyperpro.

naty.kuchtova
naty.kuchtova napsal 05.12.13 v 20:14 10b.

Sphere
Sphere napsal 25.10.11 v 09:17

opravdu na naše silnice ta nejlepší volba 10b, at dobře slouží

PetrL3
PetrL3 napsal 31.08.11 v 10:30

Dobrej cesťák . Taky sem nad ní dřív přemejšlel.

Spigr
Spigr napsal 07.08.11 v 13:39

Máš jí pěknou chlape...

magoss
magoss napsal 25.04.11 v 22:16

Stěma padákama vypadá dobře taky jsem je chtěl ale...