Aprilia Pegaso 650 (1998)

Vlastník Starkbaum
Vloženo 7.6.2011
Aktualizováno 9.6.2011

Vloženo: 21.03.2014, Uskutečněno: 21.03.2014, Stav tachometru: 33600 km, Zhlédnuto: 3x

Tak tu máme opravdu mírnou zimu. V půli prosince sedám na moto a mířím do servisu.
Ještě na podzim se mi stala nemilá věc. Motorka hezky jela a najednou zastavila. Po chvilce zkoumání jsem zjistil, že v nádrži zůstala slza benzínu. Vždy jsem spoléhal na hladové oko a moc jsem nesledoval "km", tak už raději budu. Naštěstí se to stalo kousek od benzínky, tak nebyl problém někam dojet.
Nefunkční zadní brzda zmiňovaná na poslední STK stále nefungovala, což byl jeden z dalších důvodů návštěvy servisu.
Ranní jízdy na jaře a na podzim jsou pro ruce docela nepříjemné a tak jsem si říkal, že během návštěvy servisu si je nechám přidat.
Motorka je hotová.
U brzdy bylo špatné spínací čidlo, hladinové čidlo špatné a jinak žádný problém.
Vyhřívané rukojeti jsou paráda.

• Bohužel prodej

Tak to po roce a půl vzdávám. S nadějí před stěhováním jsem nechal motorku v garáži, že se k ní budu moci vracet a když budu doma, tak se na ní projedu. Je to už rok a půl a na moto si zatím sedá prach a né můj zadek. N

Typ: Prodej
    Vloženo: 15.11.2016
    Uskutečněno: 15.11.2016
  • nepěkný zvuk od zadního kola

Od výměny brzdových destiček na zadním kole občas slýchám nepěkné zvuky od mého zadního kola. Skřípání a všelijaké vrzání. V zatáčkách už jsem se několikrát setkal s nepěkným pocitem, jako když mi ujíždí zadní kolo. Př

Typ: Oprava
    Vloženo: 21.03.2014
    Uskutečněno: 06.05.2013
  • větší jarní udržba

Po shlednutí zásobních nádobek na brzdovou kapalinu, jsem usoudil, že bude dobré ji vyměnit. Při té příležitosti jsem se podíval i na stav destiček. Komplet výměna byla na místě. Výměna destiček mi dala trochu zabrat po

Typ: Údržba
    Vloženo: 21.03.2014