Kawasaki Z 750S (2005)

Vlastník Robinsson
Vloženo 1.4.2010
Aktualizováno 22.6.2023

Vloženo: 21.03.2014, Uskutečněno: 21.03.2014, Zhlédnuto: 9x

Tak jsem to letos poprvé vytáhnul. První jarní den, potřeboval jsem pro něco do Náchoda, tak jsem vytáh baterku ze sklepa, motorku z tělocvičny oprášil jsem kůži a jel vyhnat pavouky z výfuku.Ty řídítka jsou děsný, chtělo by to aspoň o pět čísel na každý straně přidat. Taky jsem zjistil, že se nějak na tý silnici bojím. Cesta furt samá rovina, takže celkem nuda, ale bylo krásně.

Po přijezdu následovala výměna oleje. Najeto měl sice prd, ale už tam byl dost dlouho. Zůstávám věrný Motulu 5100, ale tentokrát s MA2, takže čekám klouzání spojky a nehoráznej rachot motoru

Stav tacho 42 336km (ta fotka je jako trénink kdybych to chtěl někdy prodávat )

Ještě výpůšťák je M12 s dosedaci plochou D=20, kdybych chtěl někdy tam dát s magnetem tak abych věděl. Nemá někdo zkušenosti ? U husky je to celkem dobrá věc a indikátor co se vlastně v motoru děje.

• Řetězovka,destičky,vidlice,podtlaky,ventily,nemrzka

Zimní údržba...výměna řetězovky origo 36kkm další (přitom také EK) 13kkm .. asi nějaký zmetek nepravidelně vytahahaná při jízdě to už celkem škubalo. Kola byla celkem dobrá..ale vyměněno samozřejmě vše. Řetěz nejvyšší

Vloženo: 17.01.2022
    Uskutečněno: 17.01.2022
  • Přední desky

Přední Bendixy MF204(pravá) a MF205 (levá) najeto 12,5 tisíce km. Začaly na jedné straně škrtat :-$ Protože jsem se chtěl zrovna projet, hodil jsem tam ze šuplíku staré origo Tokico desky (nebyly zase tolik špatné) a př

Typ: Údržba
    Vloženo: 29.10.2019