Honda CB 600F Hornet (1999)

Vlastník Rabb
Vloženo 22.6.2012
Aktualizováno 16.8.2018

Vloženo: 22.02.2014, Uskutečněno: 22.02.2014, Stav tachometru: 59200 km, Zhlédnuto: 3x

Už od koupi motorky jsem se nemohl dokopat k nalepení reflexních proužků na přední kolo, protože na zadním byly v pořádku a nechtěl jsem je sundávat. Sice koupeny nové jsou, ale stále ne a ne je nalepit, tudíž letos nastalo rychlé a rázné rozhodnutí, že se do toho již konečně pustím.
Takže následovala demontáž předního kola, a sundávání starých roztrhaných proužků. Vzal jsem na to horkovzdušku, bez ní to prostě dolů nešlo. Po sundání proužků, které slezly i s lakem nastal ten oný krok. Rychlé rozhodnutí, že půjde na kola nový lak. Takže jsem ani moc dlouho neváhal, koupil barvy a vrhnul se obroušení starého poškozeného laku disků.
A jak je tak člověk zabraný do práce, tak pořád přemýšlí nad konečným vzorem. Nakonec po pár diskuzích s přáteli jsem se rozhodnul nad černými disky a leštěnými límci.
No nakonec jsem ještě sám zvědav jak to vše vlastně dopadne.
Přidávám fotografie probíhající práce.

Rabb (0) napsal 27.02.2014 v 22:55

Díky moc...
uvidím, jak moc jsou mé ruce šikovné

Hurtak (0) napsal 26.02.2014 v 21:09

Přeju hodně štěstí..dělal jsem to před týdnem..ať to dopadne na výbornou

wvm005 (0) napsal 23.02.2014 v 00:47

• Už je hotovo

Začalo to http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=74173&act=moto-denik-detail&ddid=45272. A jak tak šel čas,samozřejmě, že se mi nechtělo rozdělávat motorku v průběhu sezony, ale neměl jsem na vybranou, a práce tudíž občas

Vloženo: 25.07.2014
    Uskutečněno: 25.07.2014
  • Vytažení po zimě

Dnes první vytažení po zimě. Od začátku září nebyla možnost se svézt, z důvodu předešlého pádu v zatáčce. Tudíž se vše dávalo dohromady, a už je to jak má být :-) Cca po půlhodinovým přemlouvání aby motorka vůbec ch

Vloženo: 15.02.2014
    Uskutečněno: 15.02.2014
  • Projížďka kolem stromu

po úspěšné opravě/ přetěsnění jsem to jen okamžitě otestovat.. takže přidávám pár fotek, co jsem pořídil.. ;)

Vloženo: 07.07.2012
    Uskutečněno: 30.06.2012