Kawasaki ER 5 (2006)

Vlastník Cmelak007
Vloženo 4.9.2008
Aktualizováno 19.4.2009

Vloženo: 20.02.2009, Uskutečněno: 20.02.2009, Stav tachometru: 25001 km, Zhlédnuto: 3x

NÁSLEDUJÍCÍ ČLÁNEK SE NEVZTAHUJE K DOVOLENÉ (VLASTNÍ TÉMA NELZE VYBRAT).

S lítostí Vám oznamuji…

že má drahá ER-5 byla dána do prodeje. Bylo to velmi těžké a nepříjemné rozhodnutí, neměl jsem však jinou možnost. Ale jak se říká, všechno špatné je pro něco dobré, a tak výtěžek bude věnován na dobrou věc – část financování nové Kawasaki Z1000 ABS . Koruna jde dolů, ceny nahoru, finanční krize se motocyklů vůbec nedotkla a Japonci plánují zdražení o 10%–20% procent (ověřeno z několika věrohodných zdrojů), takže je nejvyšší čas začít jednat. Nebo se pak člověk na jaře nebude stačit divit, proč má za stejnou věc platit o 30 tis. Kč více…

Pokud by měl někdo o ER-5 zájem, neváhejte mne kontaktovat. Má sice najeto 25 tis. km, což vypadá dost hrozivě, až by si člověk mohl myslet, že skoro na odpis. Realita je však taková, že vypadá a jede jako nová. Motor šlape, jako hodinky, kdo neprojede, neuvěří. Skoro bych řekl, že po každém servisu (12, 18 a 24 tis.km) se motorově o něco zlepšila. Možná to bylo také částečně tím, že jsem se s ní postupně sžíval. Jeden známý mechanik mi říkal, že po 20 tis. je motor akorát zajetý, ať si tím hlavu nelámu. Asi na tom něco bude. Je fakt, že ke koupi se nabízí i kusy s najetými 70-80.000km a to není málo .

K motocyklu mám kompletní dokumentaci, všechny faktury a servisku. Staral jsem se o něj zodpovědně, myslel jsem, že jej budu mít tak na 10 let. Sám nejsem moc manuálně zručný, takže všechny úkony byly prováděny autorizovaném v servisu, žádné fušerství. S ER-5 jsem celkově velmi spokojený, nikdy mne nezradila a vydržel bych na ní jezdit ještě další roky. Teda kdybych… 1) se neprojel na Hondě CB1000R, Yamaze FZ-1 a zejména pak Kawasaki Z1000; 2) nezjistil, že bych si mohl litr dovolit.

Kdo by váhal, zda je ER-5 vhodná právě pro něj/ni, možná mu/jí napoví některé mé postřehy z níže uvedeného článku.

• Opět na ER-5!

Tak jsem se dnes byl s Honzou projet na Křivoklát a na závěr vyjížďky jsem ho poprosil, jestli by mi (nyní již) jeho ER-5 nepůjčil. Protože souhlasil, mohl jsem se projet na své "bývalé" a on na oplátku na mé stávající ;

Vloženo: 10.06.2009
    Uskutečněno: 09.06.2009
  • Něco pro hračičky (viz fotografie najetých kilometrů).

Vloženo: 10.04.2009
    Uskutečněno: 10.04.2009
    Tachometr: 20000km
  • POSLEDNÍ VYJÍŽĎKA ;,,,-(. Tak to všechno najednou šlo velmi rychle. Včera navečer jsem měl telefonát: „Dobrý den, platí ještě ten Váš inzerát na webu?“ Ano, platí… Po několika dalších informacích se volající zeptal: „

Typ: Prodej
    Vloženo: 03.04.2009