Yamaha TZR 50 (2007)

Vlastník shumi-p
Vloženo 9.4.2013
Aktualizováno 9.4.2013

Vloženo: 17.02.2014, Uskutečněno: 17.02.2014, Stav tachometru: 61 km, Zhlédnuto: 6x

Dnes 17.2.2014. jsem byl v práci na školení .Mrknu přes okno a hledím venku pere slunko ,a tak jsem kontaktoval prostřdnictvím sms Jirku Metala zda by se chtěl semnou svézt na motorce.Slovo dalo slovo a v 14:30 jsem vyjel směr Stařič ,kde byl domluvenej scuk,od tama jsme jeli do Paskova k prodejně Suzuki jelikož jsem potřeboval zjistiti ceny ohledně součástek na moji Hayu,ceny které jsem zjistil ani nebudu psát jelikož by mi u toho prasknul mmonitor ,a tak jsme se potom vydali směr Jeremenko(Autoburza) pro klaksony na moji Hayu jelikož jsem zjistil že tam žadnej klakson není no co se dá dělat.Kup se podařil s pomocí Jiříka Metala s profesionálním výběrem které mi pomohl vybrat za což mu patří velké dík.Dále nasledovala cesta na Mírové náměstí kde jsem se šel mrknout na tuning a při příležitosti jsem koupil i konektor s žárovkou na parkovací světlo .Pak jsme už vyděli zimní západ slunce a tak jsme se rozhodli vyrazit směr domů.Jiřika jsem doprovodil ke Stařiči a od tama jsem se odpojil.Najeto cca 61km.Jiřiku moc dík že sis na mě udělal čas a že jsme mohli spolu provětrat stroje.

shumi-p (0) napsal 18.02.2014 v 08:06

jj Tatíku Pé klakson jsem nenašel jen konektor

Zub47 (2) napsal 18.02.2014 v 04:44

No parada jaro je tady

tatíkPé (9) napsal 17.02.2014 v 22:11

Cccooo??? Žádnej klakson ??? ,děláš si srandu?

cmelda222 (1) napsal 17.02.2014 v 20:56

... pořádný chromovaný fanfáry jste kůpili, těď eště kožený brašny a padáky s předkopama a jsi redy na sezónu... ale máš jů parádnů ... gratulejšn k fajn dňu

istonbike (2) napsal 17.02.2014 v 18:18

Jj..paráda hned bych jel s vámi ale byl jsem v rachotě

JirkaMetal (1) napsal 17.02.2014 v 18:09

Peťo super odpoledne dikes ,že jsi mě zlomil na jízdu,bylo to SUPERKY

Václav69 (0) napsal 17.02.2014 v 18:09

Koukám na Jeremenku jste byli asi samotní. Únorový výlet jak vyšitý

• S Jirkou a Tatíkem u Drua

Ráno jsem šel zkontrolovat zda motky startují a ouvej ani jedna obě dvě vybité baterky a tak jsem nastartoval TZRku přes startovací kabely a motka chytla pak už jen dobít baterku.na Hayabuse se to nepodařilo jelikož byla

Vloženo: 08.05.2017
    Uskutečněno: 08.05.2017
  • Po delší době

Po delší době se podařilo TZRku opravit,což jsem vděčný Daliborovi,a tak se Evča konečně mohla projet sama na motce.

Vloženo: 16.09.2016
    Uskutečněno: 04.09.2016
  • Zas si cpeme břuh

Pozvání od Nejvěrnějích Peti a Zdeňuli na nedělní posezení s baštou které se nedalo odmítnou a tak místo na motorce jsem to sjel v plechovce,jelikož mám obě motky nepojízdné.A tak autem vyrážím v doprovodu Dalibora,Tatík

Vloženo: 09.08.2016
    Uskutečněno: 09.08.2016