Harley Davidson FXCWC Softail Rocker C (2009)

Vlastník jsar
Vloženo 21.1.2012
Aktualizováno 2.5.2014

Vloženo: 07.02.2014, Uskutečněno: 07.02.2014, Zhlédnuto: 9x

Je sice teprve únor, ale dnes venku ráno zpívali ptáci, má se trochu oteplit a tak se vtírá myšlenka na novou sezónu. Popravdě já i Monča (moninka67) se už nemůžeme dočkat. Mašiny máme v odborné péči fy 4Racing, tak věřím, že jakmile to jen trochu půjde, rovnou můžeme vyrazit. Po minulé zimě, kdy jsem nechal instalovat 12V konektor k napájení vyhřívaných oděvů (které jsem v roce 2013 nikdy nepoužil - ale nikdy nevíš ), tak letos jsem si nechal pouze vyměnit brzdové obložení (bylo už tenounké...). kromě běžné údržby, samozřejmě. Myslím tím výměna olejů, filtrů, údržba baterie..., a tak. Proč tohle vlastně píšu? Prostě se jen moooc těším. Tak zdar někde na cestě. jsar

• Pár zápisů do deníku

Rok 2016 se rozjel naplno a tak jen pár postřehů z jízd. 1. Vyhřívané rukojeti jsou príma! 2. Letošní cesta na 1. Máje do Berouna se vyvedla, i když počasí bylo tak trochu na hraně. Ale nezmokli jsme, ani nezmrzli. Náš

Typ: Reportáž
    Vloženo: 23.06.2016
    Uskutečněno: 23.06.2016
  • Sezóna 2016

Sezóna se blíží a tak jsem začal Rockera chystat. Tedy, já! Dal jsem ho do osvědčeného servisu HS Choppers! Jarní příprava (olej, svíčky) + instalace vyhřívaných rukojetí, tlumící vložky do výfuků (tedy jestli to půjde -

Typ: Údržba
    Vloženo: 17.03.2016
    Uskutečněno: 17.03.2016
  • 1.Máj 2014

Opět je 1. Máj a tak se chystáme do Berouna. Je ráno, je hezky, co víc si přát. No, Monča chce ještě vygruntovat, než vyrazíme. (n) Tak jsem se rozhodl, že jí pomůžu. Konečně razíme do garáže a s trochou napětí čekám

Vloženo: 02.05.2014
    Uskutečněno: 02.05.2014