Suzuki DR 800 Big (1992)

Vlastník -Jandys-
Vloženo 21.7.2013
Aktualizováno 2.11.2016

Vloženo: 21.09.2013, Uskutečněno: 15.09.2013, Zhlédnuto: 3x

Začalo to takto : Původně byl výlet mířen jinam a za něčím jiným ale počasí rozhodlo úplně jinak.Vyrazili jsme ve třech (já,můj otec a kamarád Slávek) v 8h ráno abychom v pohodě do tmy stihli ujet danou porci předem promyslenou kilometrovou trasu.Tak jednoduše a stručně Bílá-Makov-Velké Karlovice-Podťaté("Kasárna")-Kohůtka - Tam byl plánovaný i oběd na chatě,ale byla tam svatba,tož jsem si ty vyhlášené KNEDLE dal o kousek níže,pak sed jelo - Pustevny-Frenštát-Motobar u Hanky a domů,poježdění vcelku dobré,počasí vyšlo,cesta místy mokrá i mírně kluzká,no jak by ne když mám obuté drapáky To se však týkalo jenom kolem přehrady ŠANCE a místy při sjezdu zatáčkama směr makov na naše pomezí se Slovenskem,žádná hrůza to však nebyla,ty co byly zastrčené více do lesů byly i mokré a tím pádem se dalo předvídat i uklouznutí a dalo se.Z rodinných důvodů jsem musel být do 17h doma a i s přestávkama na cígo a focení to bylo téměř nemožné Celý den se náramně vydařil,jízdní tempo ukázněné a pohodové Viděno spousta pěkných domečků a staveb ze dřeva,nádherné výškové výjezdy a pohledy do zamlžených údolí a zatažené vrcholky Beskyd a Javorníků,smekám před otcem který jel na svém skútru APRILIA SCARABEO 500 že to s náma zvládl a to i tam kde zrovna nebyla pevná cesta Nakonec jsem byl mile překvapen a potešen při zastavení na jedné pumpě na kafe.Stojím si jen tak u automatu s kávou,rozhlížím se kolem a přímo vedle mě stojí DAKARSKÁ LEGENDA pan KAREL LOPRAIS Na společnou fotku a nějaké to povídání se nemusel ani přemlouvat Velmi pohodový a fajn chlap,popřáli jsme si navzájem ať se nám daří a jelo se dál

Artepx (0) napsal 23.09.2013 v 11:57

Tiše závidím

Hery22 (20) napsal 22.09.2013 v 16:37

musel být fajny výlet

Mann (1532) napsal 22.09.2013 v 16:11

Jó Karel byl fajn , ale knedlíky byly lepší

istonbike (2) napsal 21.09.2013 v 18:29

Skvělá trasa a zajímavá sestava teda na těch drapákách to fakt musí být na mokrém asfaltu paráda

Jardas444 (10) napsal 21.09.2013 v 15:14

Hezký výlet .S počasím to už bude všelijaké,tak se ještě musí využít každá možnost se projet

• Příprava na Ukrajinu 2018

Vkládám se zpožděním ale hold někdy není na písmenka čas ani chuť (s) Dlouho se plánuje cesta k našim sousedům do Polska ale ta opět nevycházela z různých důvodu všech účastníků(doufám že to ještě výjde).Zatímco já už od

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.01.2019
    Uskutečněno: 15.06.2018
  • První Jarní

Dlouhodobě jsem nic neudělal ani nenapsal, letos v zimě měl kromě Vánočni jízdy Bigouš klid.Jindy něco upravuji,zkouším,nebo i jezdím.Zima skončila velmi nezvykle rychle a teploty se přehouply na 16-18c.Tomu se už nedalo

Vloženo: 11.03.2018
    Uskutečněno: 11.03.2018
  • Jižní Čechy - Podzimní výlet

Celý tento výlet by se dal popsat jako příběh plný očekávání dvou moto-bláznů milující volnost, pěknou přírodu a zajimavé místa.Tato akce nebyla vůbec v plánu, zrodila se doslova těsně před odjezdem který taky nebyl bůh

Vloženo: 27.09.2017
    Uskutečněno: 22.09.2017