Blata 125 Motard (2010)

Vlastník 125Marek
Vloženo 23.12.2010
Aktualizováno 24.2.2013

Vloženo: 21.09.2013, Uskutečněno: 21.09.2013, Stav tachometru: 16589 km, Zhlédnuto: 1x

Tak jsem zapomněl na výročí Ještě že Blatka neumí mluvit a a nebudu to mít na talíři ještě pár měsíců

18. září tomu bylo přesně 3 roky, co jsme si ji přivezli z Trutnova z prodejny Bohemia Bike. Od té doby jsem tam byl pouze jednou a taky naposledy

Za tento rok jsme motarda tolik nevyužívali. Než by nás nebavil, ale přestal konečně fungovat jako kroska a enduro Na to máme jiný stroj z produkce Blata. Počasí nebylo tento rok zrovna příznivé - zima byla až do května, pak přišly deště a záplavy, následně horka, že se nedalo venku existovat a na podzim se ochladilo ze dne na den Množství ujetých kilometrů tedy neodpovídá našim představám nebo cílům. Pro někoho to může být směšné číslo, ale od začátku sezony jsme najeli necelých 4000 km. Hltači kilometrů, kteří na motorce jezdí od rána do večera, se určitě smějí, osobně jsem na toto číslo celkem hrdý 4000 km máme najeto i na našem enduru a když si člověk sečte 2 čísla dohromady, 8000 km za hlavní sezonu není vůbec špatné číslo

Blata zvládla i nejdelší výlet ve svém životě, o kterém napíši někdy v blízké době do deníku. Prožila pár pádů, dešťů, opravu zapalování, ničení svých pneumatik. Zkrátka a dobře místo neustálého ježdění od ničeho k ničemu po silnici se stala obětí našich výmyslů, pokusů a hazardérských kousků Snad nám tedy bude ještě sloužit i nadále!

Aleš-ák (1) napsal 22.09.2013 v 08:45

125Marek (10) napsal 21.09.2013 v 13:06

Ale prd Je to věrný a tolerantní stroj A tolerance je ve vztahu důležitá

Aleš-ák (1) napsal 21.09.2013 v 12:41

Za to se ti pomstí že jsi na ní zapomněl se ti tam něco vysere

• Opět výměna oleje a čištění vzduchového filtru

No podle posledního záznamu na motorkářích nebyl olej měněn nejméně rok a půl :-| A protože se blíží sezona a my jsme od poslední výměny najeli závratných cca 1500 km :-D (což je opravdu hafo mega mrtě moc :-D ), rozho

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 16.03.2017
    Uskutečněno: 16.03.2017
  • Výměna oleje, nové přední destičky a ventily

Protože jsme s motardem již dlouho nic nedělali a jen jezdil, rozhodli jsme se vyměnit olej, filtr a ještě seřídit ventily. Jako vždy se toho ujal mistr Špůr, který vše udělal a zkontroloval (y) Ještě se mrknul na před

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.11.2015
    Uskutečněno: 29.11.2015
  • Výměna pneu - Heidenau K80 100/80-17 a 130/70-17

Již nějakou dobu jsme zvažovali jaké pneu koupime no našeho motarda, až se stávající Heidenau K66 sjedou. A tento čas nastal, neboť dezén klesl na 1,2 - 1,5 mm (předpis je 1,6) :-) Dlouho jsme uvažovali o stejných pneu

Typ: Údržba
    Vloženo: 20.08.2015