Blata 125 Motard (2010)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 25 záznamů

DreitTheDragon
DreitTheDragon napsal 16.07.12 v 18:32

Co k tomu říct, je to CZ motorka a musíme nějak dohnat to, o co nás připravil minulej režim - takže občas něco zazlobí a nesouhlasí, ale je snaha to opravit a jsme národ, co si s lecčím poradí Podle všech referencí se mi zdá Blata jako nejserióznější značka, která existuje a produkuje stroje. Že VAPE ničí volnoběžky neznamená že je špatná Blata a to platí i u ostatních dílů (a výrobců motorek), přehmaty můžou nastat vždycky, jen ne každá značka je řeší

marcel666vtr

Hezká recenze
At ti slouží bez poruch.Posílám 10

xVacax
xVacax napsal 15.04.12 v 21:56

Jak tak koukám nejsi první ani poslední kutil co se úprav týče.. Pokud ti to nebude vadit sem tam se optám na nějakou radu, přece jen ji máš déle :) pěkně naleštěná, přeju jen mnoho km bez nehod a ať ti nádrž nikdy nevyschne. Za mě 10

Khokos
Khokos napsal 06.04.12 v 18:37

co dodat, všechno je parádně napsaný, snad jen mnoho dalších km bez nehod a ať ti dělá jenom radost !

Jirka25
Jirka25 napsal 08.02.12 v 08:50

krasná Blata :) takk jen plnou nadrž a hodně km bez nehod.

čeplin
čeplin napsal 13.04.11 v 21:01

Měl sem modrý DT

125Marek napsal 13.04.11 v 15:21

Zdar, všechno je možný. Na letošních přívěrách (2011) jsem byl. Záleží co jsi měl za stroj Díky!

čeplin
čeplin napsal 12.04.11 v 17:15

Pěkná , viděl sem tě na přívěrách , myslim že si parkoval kousek od nás

Martic
Martic napsal 09.03.11 v 08:52

Ta fotka s kostelem v pozadí, na mě působí jak kdyby byla Blata jen malá hračka .

czech-mirecek
czech-mirecek napsal 21.02.11 v 18:09

krásná tak hlavně ať dlouho jezdí 10b

.DJ.
.DJ. napsal 02.01.11 v 16:40

Pěknej stroj.Udělal jsi moc pěknou recenzi:)10b:)

125Marek napsal 30.12.10 v 11:36

Zdar Martine, taky doufám že se setkáme. Ať už to bude na akci otevírání přívěr, či někdy jindy.

Martic
Martic napsal 29.12.10 v 22:51

Bezva mašinka a prima majitel (však se už malinko známe ).
Máš to moc pěkně napsaný, člověk se tu dozví spoustu informací se kterýma můžu jen souhlasit a všechno je moc pěkně zhodnoceno a popsáno, tak to má být . Fotky taky chválím, prostě všechno paráda .

Tak ti přeju ať ti Blatka krásně jezdí, ať jsi spokojenej a doufám že se v příštím roce budeme mít možnost setkat. Jsi totiž zatím nejblíže vzdálený "Blaťák", kterého znám (alespoň po netu) .
Měj se fajn, samozřejmě hodnotím za 10 .

orion
orion napsal 29.12.10 v 12:59

Skvělá recenze,pěkná motorka,to dává dohromady jasných 10 bdů

G.rider
G.rider napsal 29.12.10 v 00:10

hochu pěkný co ti mám povidat ale na to že na tom máš teprve 1400km a je to ročník 1O tak se ti to celkem sere ...motardy mám rád ale nechtěly se mi strkat prachy do dvacky tak jsem zkusil yukinu .. ojetinu ..r.v.07 a měla najeto 2500 a vyšla mě na krásných 38000 a do servisní knížky sem zapisoval první závadu až skoro v 10 000 ..a víš ty co ..kdybych si měl vybrat mezi svym SMkem a nějakým jinym motardem tak yuki je jasná volba

Thieff_102
Thieff_102 napsal 28.12.10 v 20:43

Krásná za 10b!
To Petr_TA: Mít to obsah 450ccm, tak to má polovina enduristů v ČR. A Husqa by měla se svou 510r co dělat ^^.

125Marek napsal 27.12.10 v 14:45

Schimi: Motard i enduro mají stejně vysoko řidítka. U toho motarda to až tak nevadí. Přeci jen je člověk víc předkloněn dopředu a má tím pádem lepší ovladatelnost nad strojem. Zase když se postavíš na stroj ať je to v terénu nebo při přejezdů na našich "kvalitních" silnicích je to celkem nepohodlný.
K blinkrům: Je výborný, že jsou diodový, relativně malý a hodně svítiví . Dobrý taky je, že je člověk vidí. Občas zapomenu je vypnout a najednou mi tam dole něco bliká. Zase na druhou stranu- při nastupování občas do nich kopnu . Je-li léto, blinkr se zase ryhcle rokou nasadí na tu gumu, která ho drží. V zimě to je problém, protože guma je ztuhlá a jde to mizerně. Musím vždy přijet domu, vzít horkovzdušku, nahřát gumu a nasadit zpět.

Jízda
Jízda napsal 27.12.10 v 10:30

moc pěkná motka a pěkně napsáno dávám 10b a přeji mnoho štastných km

Schimi
Schimi napsal 26.12.10 v 20:55

Pěkně ses rozepsal dobře se to četlo. tak jen ať slouží k radosti
Ještě takový dotaz k těm řídítkům. to enduro je mělo stejně nízko, protože tam by to bylo špatně, ale u motarda to je asi tak schválně bych tipoval. a za ty blinkry buď rád, podívej jaký mají ostatní bambule, ty bys teprve ukopnul

istonbike
istonbike napsal 24.12.10 v 11:27

Krásná motárdí Blatička,lehká,obratná,skvěle vybavená na parádní zakroucené silničky bych jí bral hned za 10b krátkou zimu a do příští sezóny úsměv od ucha k uchu v sedle téhle české krásky

125Marek napsal 23.12.10 v 21:21

Díky hoši za hodnocení! O motorce jsem snil od svých 16 kdy jsem dostal papíry. Rok jsem jezdil jen na fichtlu. Pak konečně mi rodiče koupili Bláťu. Fakt na ní můžu být hrdý. Český stroj a jezdí fakt dobře!

Čočik
Čočik napsal 23.12.10 v 20:43

Tak tuhle motorku sem měl čest sedlat i po 15 km sem poznal že je super Takže si jí užívej a přeji alespoň jedno kolo stále na silnici. A samozřejmě máš to za 10b

Mordor
Mordor napsal 23.12.10 v 19:03

Nádherná Přeji mnoho šťastných kilometrů
Tato motorka je mý řekl bych takový tajný přání ,mít ty prachy tak už je doma
Máš to za 10b Blaťáku

Petr_TA
Petr_TA napsal 23.12.10 v 18:23

Fakt povedenej Českej stroj na kterej můžeme bejt hrdý
Mít větší obsah tak do toho jdu
10b