Kawasaki KLR 650 (2003)

Vlastník pulnocnidemon
Vloženo 26.8.2009
Aktualizováno 14.5.2023

podruhé v Chorvatsku

Vloženo: 18.09.2013, Uskutečněno: 18.09.2013, Stav tachometru: 42000 km, Zhlédnuto: 8x

Letošní pomalu jediná projížďka vznikla na rychlo a i když motorka prochází servisem jenom mých rukou dopadla dobře. Nic neupadlo, nic neprasklo. Průměrná rychlost 120 km v hodině s manželkou, na jeden zátah. Jízda podél pobřeží byla parádní. Při minulé cestě do Chorvatska na KLRku nám tato trasa zůstala skrytá. 4 dny byly málo, prdel přestala bolet a už se zase jelo zp. Člověk, který prošel Jawou je nemocný, takže se pořád počítají odtahy, návraty, poslouchá zvuk motoru atd. Ale dojela! Trochu nervy způsobila prasklá přední pneu, resp, totálně rozpraskaná Mitaska a ať mi nikdo neříká nic o kvalitě těchto pneumatik. V Rakousku nikdo nechápal, že jedeme na takové motorce za hranice. KLRko je tahoun, jedinej problém byl absence benzínek v Rakousku. Když chce někdo tankovat mimo dálnice jedině Master card, takže žebrání, ať nám někdo natankuje za hotovost. Další překvápko, že se karta vysává, dokud se nepřestane tankovat. Naštěstí Rakušáci pohodáři. Dojezd 200 km s KLR nic moc, jinak zlatá motorka. Netrápil jsem jí a nevzala si ani kapičku oleje.
Za dva roky se pojede znova, občas se to chce provětrat.