Honda CBR 1100XX Blackbird (1997)

Vlastník TomasFZS
Vloženo 27.9.2010
Aktualizováno 9.6.2020

Vloženo: 09.09.2013, Uskutečněno: 07.09.2013, Stav tachometru: 101200 km, Zhlédnuto: 11x

Sobota ráno odjezd. Jedu přes Jindřichův Hradec, Schrems, Freistadt, Enns, Liezen a přes Solkpass dál na jih směr Slovinsko. Jediná nepříjemnost je motorkář, který se objeví v protisměru přede mnou... Dostal jsem tip na silnici z Miklauzhof do Zgornje Jezersko. Můžu jedině doporučit! V této vesnici nacházím kemp. Milá recepční mi ukazuje, kde si můžu dát uvnitř domu teplou sprchu, protože venkovní sociálky poskytují jen studenou. Ptá se mě, jestli si dám pivo. Má odpověď zní, že ano, hned po sprše zajdu. Po příchodu k motorce na mě pivo čeká i se sklenicí na nádrži. :) Dávám pivko a pak i druhé na baru. Platím 10E za kemp + 2,2E za druhé pivo. To prvním je prý pozornost podniku.:) Ráno balím a pokračuji k jezeru Bled. Parádně se vozím na průsmyku Vršič a pak i na silnici k hoře Mangart (5E). Výstup na Mangart (2679m n m) kvůli oblačnosti vzdávám. Pokračuju do Rakouska na Nockalmstrasse a pak na Malta Hochalmstrasse. Počasí i silnice parádní, jen v jedné pravotočivé zatáčce (díky vybouleným svodidlům) trefuju svodidla pravým kufrem. Odhodilo mě to na druhou stranu, ale jedu. Uff! Na přehradu Kolnbrein koukám s otevřenou pusou. Prostě velestavba. Stavím v kempu u vesnice Malta. Recepce žádná, jen pár karavanů. Stavím stan a při procházce po vesnici se mě jedna stařenka ptá, jestli chci sprchu a ukazuje na dům, kde jsou v přízemí udělané sociálky. Zaplatit nechce, prý ráno. Ráno prší. Využívám chvíli bez deště a balím. V 7:30 jedu vstříc domovu.

• Podzimní Alpy 2017

Na poslední chvíli (přelom září/říjen) jsme se vydali s Jájou do Alp. :-) https://youtu.be/TMDPf2HuY80

Vloženo: 14.10.2017
    Uskutečněno: 28.09.2017
  • Alpy 2017

Vydali jsme se s klukama do Alpy na 4 dny. :-D https://youtu.be/o2B2emc4hGs

Vloženo: 01.07.2017
    Uskutečněno: 25.06.2017
  • Okolo Itálie 2017

Cesta okolo Itálie, kdy jsme za tři týdny najeli 5818 km :-)

Vloženo: 18.06.2017
    Uskutečněno: 27.05.2017