Yamaha TZR 50 (2007)

Vlastník shumi-p
Vloženo 9.4.2013
Aktualizováno 9.4.2013

Vloženo: 08.09.2013, Uskutečněno: 07.09.2013, Stav tachometru: 10457 km, Zhlédnuto: 14x

Tradiční oslavy Den horníků byl letos zrušen nejen na dole Paskov.To neznamená že ho nemůžeme oslavit .A tak jsem vyjel s přáteli RB na mašinách směr Motobar u Hanky.Kde jsme poklábosili,a dali si osvěžující nápoj ,omrkli jsme nádherné mašiny a i jejich krásné jezdkyně,no nádhera .Pak jsme vyjeli směr Hukvaldy.Tam jsme měli menší pauzu na cigárko .Potom jsme se rozjeli směr domů.Tak jak uvedl ISTONBIK ...Tato jízda rytířů RB byla uspořádána za ZRUŠENÝ DEN HORNÍKU nejen dolu Paskov ... kde si panstvo dělá co chce a pracující lid trpí!!!

Najeto cca 102km

tatíkPé (9) napsal 08.09.2013 v 20:05

No bylo to opravdu super odpoledne a těch bikerek tam bylo fakt nějak hodně,opravdu bylo na co koukati .

deadchopper (-1) napsal 08.09.2013 v 19:19

Pěkná párty ,tak to má bejt , a já musím trčet v práci

JirkaMetal (1) napsal 08.09.2013 v 13:42

super den,dobří kámoši splněna povinnost za zrušené oslavy dikes všem

istonbike (2) napsal 08.09.2013 v 13:34

Super jízda je možné žebychom udělali naprosto stejné fotky

• S Jirkou a Tatíkem u Drua

Ráno jsem šel zkontrolovat zda motky startují a ouvej ani jedna obě dvě vybité baterky a tak jsem nastartoval TZRku přes startovací kabely a motka chytla pak už jen dobít baterku.na Hayabuse se to nepodařilo jelikož byla

Vloženo: 08.05.2017
    Uskutečněno: 08.05.2017
  • Po delší době

Po delší době se podařilo TZRku opravit,což jsem vděčný Daliborovi,a tak se Evča konečně mohla projet sama na motce.

Vloženo: 16.09.2016
    Uskutečněno: 04.09.2016
  • Zas si cpeme břuh

Pozvání od Nejvěrnějích Peti a Zdeňuli na nedělní posezení s baštou které se nedalo odmítnou a tak místo na motorce jsem to sjel v plechovce,jelikož mám obě motky nepojízdné.A tak autem vyrážím v doprovodu Dalibora,Tatík

Vloženo: 09.08.2016
    Uskutečněno: 09.08.2016