Triumph Speed Triple (2007)

Vlastník p.a.t.r.i.k.7
Vloženo 21.1.2012
Aktualizováno 28.4.2015

Vloženo: 03.09.2013, Uskutečněno: 24.07.2013, Zhlédnuto: 3x

Slovo dalo slovo a ve středu po práci jsme vyrazili směr Rakouské alpy.Ze středy na čtvrtek jsme přespali na Lipně.Plán na čtrvtek byl jasný.Nějaký kemp poblíž Zell am see se zastávkou na Hitlerově orlím hnízdě.Počasí nám přálo a Kehlsteinhaus(16e) jsme si užili.Po příjezdu do Zell am see jsme zjistili,že oba kempy jsou plné,tak jsme pokračovali do dalšího města-Bruck.Tam jsme objevili perfektní velký kemp za dobrý peníz(Sport camp).Stal se naší základnou pro zbytek výletu.Na pátek jsme měli naplánovanou cestu na GG(21e),kde jsme se pokochali a pokračovali dál na velkou elektrárnu s velkou hrází Malta.Průjezd placenej,myslím 9e.Prošli jsme se po hrázi,na které je i perfektní vyhlídka.Zpět do kempu jsme chtěli jinou cestou,než jsme přijeli,ale nakonec nás to natáhlo opět na GG.Ale určitě jsme o nic nepřišli .V sobotu jsme měli v plánu některé z jeskyní,ale nakonec jsme zůstali u jezera a relaxovali.Odnesli jsme to pěknyma spáleninama od slunce,ale byla paráda ...Byl to moc povedený výlet a hlavně vyšlo luxusní počasí.A také jsme všichni dojeli ve zdraví.Je to jen takový krátký popisek,na psaní cestopisů moc nejsem
najeto 1600km

Ducati996UK (120) napsal 03.09.2013 v 13:24

krásnej vylet i mašiny

• jednoduché videjko z vítání jara

jak jsem přivítal první jarní den :)

Vloženo: 23.03.2015
    Uskutečněno: 23.03.2015
  • Gripy

myslím,že už byly potřeba :D

Vloženo: 05.11.2014
    Uskutečněno: 05.11.2014
  • Zrcátka na konce řídítek

Dnes posledních 100 km v roce 2013 a prvních 100 km s novými zrcátky :-)

Vloženo: 30.12.2013
    Uskutečněno: 30.12.2013