Royal Enfield Bullet 500 (1996)

Vlastník Cros-man
Vloženo 21.7.2013
Aktualizováno 16.4.2015

Tak už to začíná

Vloženo: 02.09.2013, Uskutečněno: 02.09.2013, Zhlédnuto: 3x

Starosti a zase jen starosti Dnes dorazil z Indie palivový kohout konečně nedalo mi to a za mírného deště ho namontoval nalil benzin dal novou svíčku a jdu na to nakopnu ji bez problému po chvilce zahřívání koukám jak mi z přepadu u karburátoru ukapává benzin nevím jestli seklej plovák nebo něco podobnýho zavřu kohout a znovu startuju když chytla otevřu kohout a nekape nic až po chvilce zase.Když jsem na tom jel tak po 200 metrech zdechla a to jsem jel bez světel a už jsem ji nenašlápnul tak jsem ji dotlačil domu dal na nabíječku a chytla zase na podruhý zdá se mi že prostě nedobíjí vždy po odpojení z nabíječky jede jen chvilku a konec,to bude mazec to dát do kupy

Jardas444 (10) napsal 02.09.2013 v 22:04

Nezoufej,nech proměřit altík jestli něco dává.Jestli ne,tak nechat převinout třeba tady://www.previjeni-regulatory.cz/index.php?page=alternatory ,je moc šikovnej.Taky jsem ho tam nechal převinout.

• Dnešní mámení

Dneska jsem to nevydržel a prubnul to se projet alespon ulicí bez světel bez značek bez helmy ale já musel když to čaplo nemohl jsem odolat :) (y) Twl nedalo mi to a vytáhnul jsem stroj ještě jednou.Takže sečteno a podt

Vloženo: 05.09.2013
    Uskutečněno: 05.09.2013