Royal Enfield Bullet 500 (1996)

Vlastník Cros-man
Vloženo 21.7.2013
Aktualizováno 16.4.2015

Vloženo: 05.09.2013, Uskutečněno: 05.09.2013, Zhlédnuto: 3x

Dneska jsem to nevydržel a prubnul to se projet alespon ulicí bez světel bez značek bez helmy ale já musel když to čaplo nemohl jsem odolat :) Twl nedalo mi to a vytáhnul jsem stroj ještě jednou.Takže sečteno a podtrženo najel jsem na něm od koupě 16km twl já jsem motorkář jak sviň.Když jí valím 90 tak stále hledám pátej kvalt kterej není jedu do Benic a tak si říkám pojd kluku a vzal jsem za něj no co mám popsat motor má tah jako blázen ale nad sto se to chová jak vybrátor nakonec jsme se klepali oba tak jsem ubral pro jistotu,cestou zpět jako vždy cinkaj závory tak už předem hledám neutrál což je celkem dobrodružství abych nebyl za trapáka nakonec našel a dojel na neutrál kolonu stojím a vychutnávám si ten krásnej zvuk šicího stroje nejednou slyším jak se zezadu na mě něco řítí a vedle mě zakotví týpek na nějakém HDčku mrkne na mě a říká čau hmmm koukám nějakej Enfield co hmmmm Anglie projel vlak a když to nadlábnul tak jsem zjistil že má zvuk jako ta moje vrána a abych neudělal Anglánům ostudu tak jsem mu ukázal záda a byl jsem v trapu.Sice jsem to málem dole na kříži neubrzdil neboť mé bubnové brzdy nevykazují téměř žádný účinek a brzdí se motorem jsem to na náměstí votočil a jel si těch svých 40km/h domů.Tam jsem tu vránu poplácal po blatníku a řekl no vidíš i Harleyář tě poznal a uložil ji k spánku

• Tak už to začíná

Starosti a zase jen starosti :-D Dnes dorazil z Indie palivový kohout konečně nedalo mi to a za mírného deště ho namontoval nalil benzin dal novou svíčku a jdu na to nakopnu ji bez problému po chvilce zahřívání koukám j

Typ: Oprava
    Vloženo: 02.09.2013