Yamaha TZR 50 (2007)

Vlastník shumi-p
Vloženo 9.4.2013
Aktualizováno 9.4.2013

Vloženo: 31.08.2013, Uskutečněno: 31.08.2013, Stav tachometru: 10103 km, Zhlédnuto: 2x

Wau ,dnes byl suprovní den s velkým D,prvně to vypadalo jakoby ten nahoře nechtěl abych někam jezdil a tak začalo pršet ,na což jsem si řekl že zase vládne ten nahoře,ale po pár minutách přestalo ,a tak jsem netrpělivě čekal na to až přijedou přátelé na svých nadupaných strojích,pak se vyjelo směr Motobar u Hanky kde jsem se seznámil s dalšíma motorkáři ,po pauze se vyjelo směr Maria skála,bylo to moc fajn,tam jsme se pokochali krásným prostředím a vyjeli jsme směr domů.
Kluci a batůžci,bylo mi s vámi fakt úžasně!!!Díky za skvělou jízdu a suprový den.Velice rád to s vámi zopáknu

deadchopper (-1) napsal 01.09.2013 v 13:04

Taky pěkné fotky v pěkném dni brzy zase něco vymyslíme

istonbike (2) napsal 01.09.2013 v 09:48

Já jsem nervózní při každé jízdě a každou si skvěle užiju jinak skládam hold tvému "malému" leč vytrvalému stroji a už se těším na příště

tatíkPé (9) napsal 01.09.2013 v 09:43

Jojo,po prvé jsem byl taky nervózní jako pes ,ale jede Ti to fakt dobře .

JirkaMetal (1) napsal 01.09.2013 v 09:26

Vítej mezi náma kámo,poklona Tvé motce,blesk s čistého nebe

• S Jirkou a Tatíkem u Drua

Ráno jsem šel zkontrolovat zda motky startují a ouvej ani jedna obě dvě vybité baterky a tak jsem nastartoval TZRku přes startovací kabely a motka chytla pak už jen dobít baterku.na Hayabuse se to nepodařilo jelikož byla

Vloženo: 08.05.2017
    Uskutečněno: 08.05.2017
  • Po delší době

Po delší době se podařilo TZRku opravit,což jsem vděčný Daliborovi,a tak se Evča konečně mohla projet sama na motce.

Vloženo: 16.09.2016
    Uskutečněno: 04.09.2016
  • Zas si cpeme břuh

Pozvání od Nejvěrnějích Peti a Zdeňuli na nedělní posezení s baštou které se nedalo odmítnou a tak místo na motorce jsem to sjel v plechovce,jelikož mám obě motky nepojízdné.A tak autem vyrážím v doprovodu Dalibora,Tatík

Vloženo: 09.08.2016
    Uskutečněno: 09.08.2016