Vespa 200 (2004)

Vlastník tosvo
Vloženo 3.2.2009
Aktualizováno 7.2.2009

Vloženo: 05.02.2009, Uskutečněno: 05.02.2009, Stav tachometru: 155000 km, Zhlédnuto: 15x

Na počest hrdinů z Elefantu jsem se dnes ráno teple oblékl a vyrazil na motorce vybavené Termoscudem do víru velkoměsta. Cesta byla vcelku dobrá, ráno sice trochu padla mlha a tak jsem musel stírat zamlžený štítek na helmě, ale kličkování v zácpě to bohatě vynahradilo. Parkování v samotném centru Prahy - pohodička. Odpoledne byla silnice suchá a tak kromě mírně mrznoucích prstů v lyžařských rukavicích úplná pohoda. Dokonce jsem na výjezdu z letenského tunelu potkal jednoho "neznámého" vespaře na PXu myslim.
Cestou jsem pozoroval řidiče v autech a došel jsem ke zjištění, že jsou dvě kategorie, jedni, kteří s vámi závodí a chtějí vás za každou cenu trhnout na semaforech. Ty je možné na dalších semaforech zas v pohodě předjet, což zvíší ještě víc jejich nenávist. A druzí, kteří vám ochotně v zácpě uhybají, dokonce mě jeden řidič zastavil provoz v jednom pruhu. Myslím, že to jsou motorkáři, kteří zrovna musejí jet autem a těch bylo naštestí víc.
Ať žije motor(k)ismus.