Suzuki SV 650 (2003)

Vlastník _TB_
Vloženo 23.5.2013
Aktualizováno 11.9.2013

Vloženo: 24.08.2013, Uskutečněno: 17.08.2013, Stav tachometru: 56500 km, Zhlédnuto: 7x

17. 8. jsem vyrazil na Šumavu a 22. 8. jsem se vrátil zpět. Velmi podobný výlet jsem si udělal loni na CBR, takže jsem věděl, o co půjde. Těšil jsem se a nebyl jsem zklamán.

Cesta tam byla vynikající, počasí ideální, trasa bezvadná. Osvědčila se mi doporučená silnice z Jaroměřic nad Rokytnou přes Moravské Budějovice, Jemnici, Slavonice do Nové Bystřice. Jízdu jsem si užíval, a proto jsem ji všelijak natahoval, chvíli se kochal, chvíli chvátal. Ukázková pohoda. Na samém konci jsem se sice trochu zamotal, ale radost mi to nezkazilo.
Mnoho tamních (šumavských) silnic se mi moc líbí – kvalitní povrch, příjemné a relativně přehledné zatáčky, minimum záludností. Vyzdvihnout mohu například svižnou silnici z Českého Krumlova do Prachatic a cestu odtamtud na Volary.

Předtím, než jsem se vydal domů, jsem úspěšně splnil plánovanou misi a navštívil Kosmo – malou vesnici nedaleko Prachatic. Na chvíli jsem byl když ne prvním tak alespoň jediným motorkářem v Kosmu (nebo snad Kosmě? ).
Cesta zpět už nebyla tak dokonalá – ochladilo se a bylo poměrně zataženo, chtěl jsem projet úseky, které jsem si stihl oblíbit po cestě opačným směrem, ale narazil jsem na nehezké množství objížděk, které mě vedly přes různé vesnice nevábnými cestami... Mezi Lásenicemi a Číměří jsem nevěřil svým očím, jak hrozně může být prováděna a značena oprava silnice.

Dojel jsem ale v pořádku a sotva jsem sesedl z motorky, začal jsem se těšit na příští léto v naději, že se na Šumavu opět vrátím.

• SV setkání 2013

Tak jsem alespoň nakouknul na již tradiční víkendové setkání eSVéček a dal si s "kolegy" oběd v Humpolci. Myslím, že Jiřinova motorka pěkně zafungovala k prolomení ledů, protože ji všichni znali a já tak nebyl úplně cizí

Typ: Sraz
    Vloženo: 11.09.2013
    Uskutečněno: 31.08.2013
  • Testy továrního týmu Yamaha v Brně

7. a 8. 8. 2013 probíhaly na Masarykově okruhu privátní testy Yamahy. Mám to doslova pár metrů od domu, takže by byla škoda se tam nepodívat. A jak jinak se tam dopravit než na motorce. :-) První den jsem Rossiho s Lo

Typ: Reportáž
    Vloženo: 15.08.2013
    Uskutečněno: 07.08.2013
  • Výlet do Tater

21. – 23. 6. 2013 jsem společně s Nivellenem víceméně úspěšně absolvoval výlet do Tater. Počasí bylo výborné, silnice sjízdné, motorky funkční, ubytování v Turčianskom dvore (Apartmány Turiec, Košťany nad Turcom) relati

Vloženo: 14.08.2013
    Uskutečněno: 21.06.2013