Ducati Monster 1100 EVO (2011)

Vlastník Marián81
Vloženo 27.11.2012
Aktualizováno 28.7.2015

Vloženo: 13.06.2013, Uskutečněno: 13.06.2013, Zhlédnuto: 8x

Tak jsme si byli prvně za svou moto existenci zajezdit na okruhu. První pocity byly plný bobků v trenkách a nejistoty co a jak vlastně zmáknout. Ale hned jak se dostaneš na start, vše zmizí a soustředíš se jenom na jízdu. Pocity a zkušenosti? BOMBICE!!! Nejsem sice žádný závodník, ale bavilo mě to neskutečně. Sic kolem mě lítaly super sporty zleva zprava a připadal jsem si nejpomalejší šnek na světě, ale poznal jsem co je třeba na jízdě zlepšit. Duciny mají rády vysoké otáčky a to jsem tady asi nejvíce pochopil. Dal jsem si rovnou tři jízdy. No odrovnanost přišla hned po druhé jízdě, ale taky jsem si ji nejvíce užil. Počasí bylo objednané na nějakých 28 °C, takže krom přiškvařených gum jsme to donesli všichni vespolek. Stálo to za to. Příští štace Sosnová!

• Sosnová 2014

Evička mě prostě stále baví a baví. Kua je to s ní taková paráda! Nejenom na okruhu, ale i na "svižnějších" výletech. Cestovaní je taky bez problémů. No a udělat si s ní jen tak celodenní 7-mi stovkový rychlo výlet není

Vloženo: 27.05.2014
    Uskutečněno: 26.05.2014
  • Sosnová 2013

Sosnová je pecka! Slyšel jsem hodně o nekvalitním asfaltu, ale tak strašné to není. Je sice pravda, že při pár náklonech jsem na vybouleném asfaltu pěkně ohnul řadičku :). Ale ta se dala v pohůdce narovnat a rovnou jsem

Vloženo: 19.07.2013
    Uskutečněno: 17.07.2013
  • Seznamovačka pokračuje, dnes na Strahově

Úkol dne zněl jasně. Makat a makat. Jenže demence a vysedávání na vejcích, byl jasný náznak malé pauzy. Jedeme na Strahov! Tak už máme najeto čerstvých cca 3000 km. No je to kotel!! Prostě svezení totálně o něčem jiném

Vloženo: 14.05.2013
    Uskutečněno: 14.05.2013