Yamaha Vity 125 (2011)

Vlastník Klárkoušek
Vloženo 2.5.2013
Aktualizováno 21.10.2013

Vloženo: 17.05.2013, Uskutečněno: 04.05.2013, Zhlédnuto: 26x

Malinké zdržení u kamarádky do pozdních večerních hodin, následná cesta domů a zajíždění do našich "báječných" vrat se stalo mě i Vitouškovi osudným. Naše vrata mají hodně hloupý nepravidelný nájezd, byla jsem poučena, že musím vjíždět pod plynem, nedat moc plynu, zároveň ale když přidám málo, Vitoušek se prostě nepřehoupne... "túrovala jsem ho" ...málo málo... přidám víc, víc a Vity už mě tahá za sebou skončím za pár sekund na zemi asi o 5 metrů dál, šíleně mě bolí hlava (zlatá přilba!), noha... Rozbrečím se, když vidím odřeného Vitouška. Utrpěl asi 3cm škrábanec a trošku odřené zrcátko... Já jsem vyvázla s odřenou nohou a velkou modřinou na koleni, bohudík! Teď už to beru s humorem

• První velký déšť

K večeru měl přijít déšť a bouřky, nicméně když jsme vyjeli, svítilo ještě sluníčko a já se těšila, jak se parádně projedeme na nedaleký zámek a uděláme nějakou hezkou fotečku :-) Hezkou fotečku jsme sice udělali, ale n

Vloženo: 19.05.2013
    Uskutečněno: 19.05.2013
  • Jedu si pro Vitouška :-)

Vstávám v sobotu ve 4:50, ranní hygiena, obléknutí do moto bundy, helma na ruku a jedeme vláčkem z Plzně do Písku pro mého vysněného... :-DD |-) Příjezd do Písku v 7:30, jdeme pěšky zhruba 2,5 km z vlakáče a přicházím

Typ: Koupě
    Vloženo: 17.05.2013