Ducati Monster 620 (2003)

Vlastník haribo11
Vloženo 19.7.2012
Aktualizováno 23.2.2014

Vloženo: 16.04.2013, Uskutečněno: 12.04.2013, Zhlédnuto: 6x

Nedá se to vydržet.. mravenčení v prstech.. Kontrola předpovědi počasí na příští dny.. Nejvyšší čas ubytovat krásku na skok do servisu. Za chvilku už totiž bude ideální chvíle vytáhnout ji do první společné sezóny. Přesněji.. První společné sezóny již od jara..
Pro všechny rejpaly a ostatní chci předem říct, že v Ducati byli úžasní. Postarali se o ní, druhý den byla připravená a vzhledem k tomu co všecko se na ní dělalo, stál servis rozumné peníze.

P.S. bliknička je konečně ready

P.S.S. Díky Luky za pomoc.. ne jen za jednu ale v globálu za všechny

Xfanthom (2) napsal 18.04.2013 v 07:25

Brzy navidenou :D

haribo11 (0) napsal 16.04.2013 v 20:36

Duc nechrastí ale zpívá, už to pochop

adlus (20) napsal 16.04.2013 v 18:10

Mám pocit že říkal i přesný datum kdy Tě tam čekají ale nějak to zaniklo v tom chrastění motoru se holt musíš nechat překvapit

haribo11 (0) napsal 16.04.2013 v 17:25

řekli doslova.. "Nashledanou, rádi Vás uvidíme" snad to nemyslel vážně

adlus (20) napsal 16.04.2013 v 17:16

Já budu asi ten "rejpal"
No hele když to bude jednou do roka, tak rád pomůžu
Ale jelikož Ti řekli na shledanou, tak s Tebou asi ještě letos počítají

pes a běda Tě tu bliknu škrábnout!!!

• ..a pak že na Karlštejně neni na jaře štěrk...

... to je jasný, že tam byl naštěstí jsem to zvládla.. To ale předbíhám. Dopoledne jsme s Italkou vyrazili na návštěvu k domovu. Po dost očekávaném bloudění Prahou jsem konečně vyjela směr MB. Mojí naučenou trasu MB

Vloženo: 23.04.2013
    Uskutečněno: 21.04.2013
  • batůžek na svojí vlastní motorce

Jelikož jsem správná baba a myslím hlavně na svoje přátele... :-$ :-D :-P ehm... :-$ Bylo mi jednoho krásného dne líto Lukáška.. Byl celý týden v Praze bez motorky, bylo krásně a já věděla, že musí trpět. Tak jsem

Vloženo: 22.04.2013
    Uskutečněno: 18.04.2013
  • 1. jarní vyjížďka

Kde mám rukavice? ... Nebude mi zima? ... Snad nebude pršet... Umím ještě vůbec sednout na motorku? :-$ To se mi honilo hlavou před první jarní jízdou.. Pravidla vyjížďky byla následující - Chci jet pomalu a opatrně

Vloženo: 16.04.2013
    Uskutečněno: 14.04.2013